1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. 10.000’lerce Liralık Oyunlar Ücretsiz Oluyor

10.000’lerce Liralık Oyunlar Ücretsiz Oluyor

Origin Access

Electronic Arts firması, 1 aylık kampanyası ile oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor.


Oyun firması Electronic Arts, siber güvenlik farkındalık ayı dolayısı ile oyunculara 1 ay boyunca 10.000’lerce lira değerinde 218 ücretsiz oyun sunacak. Ücretsiz sunulacak oyunlar arasında Battlefield serisi, Anthem, The Sims serisi, FIFA serisi, Star Wars serisi, Cities: Skylines, Crysis serisi, LEGO serisi gibi birçok popüler oyun mevcut. Bununla beraber ücretli oyunların 10 saatlik deneme sürümünü elde edebileceksiniz ve %10 indirim kuponu kazanacaksınız.

EA Hesabınızı Güvene Alın

EA, yeni kampanya kapsamında EA hesabında çift aşamalı kimlik doğrulamayı açanlara büyük ihtimal Kasım ayında geçerli olmak üzere 1 ay boyunca Origin Access Basic aboneliği hediye edecek. Eğer zaten bir aboneliğiniz var ise o ay ücretsiz olarak yararlanacaksınız. Eğer aboneliği sonraki aylar için satın almak isterseniz aylık 3,99 €, yıllık ise 24,99 € ödemek zorundasınız. Doğrulamayı yaptıktan sonra henüz aboneliğiniz aktif olmuş olmayabilir. Aboneliğiniz büyük ihtimal Kasım ayında aktif olacaktır.

Bir önceki makalemiz olan Black Desert Online için Yeni Güncelleme Duyuruldu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap