11.11 İndirimlerinde Öne Çıkan Fırsatlar Neler?

Her yıl Kasım ayının 11’inde yapılan internetteki büyük indirim kampanyaları bu yıl da yapılıyor. Son 2 gündür öne çıkan internet sitelerinde yapılan indirimler ve kupon satışları ile birlikte stoklar büyük oranda azalmaya başladı.

İnternet aracılığıyla yapılan alışverişin giderek kolaylaşmasıyla birlikte insanların tercihleri de değişti. Artık bir ürün satın alacağımız zaman oturduğumuz bölgedeki dükkanlara değil, büyük alışveriş internet sitelerine bakıyoruz. Bu sitelerde yer alan fiyatları karşılaştırıyor ve en uygun olanını tercih ediyoruz. Böylelikle dükkan dükkan gezme külfetinden kurtuluyor, alışveriş için harcanacak vakti başka işlerimiz için kullanabiliyoruz.

Durum böyle iken e-ticaret siteleri daha çok kullanıcıyı çekmek ve internetten alışveriş yapmayan insanlara bu özelliği kazandırmak için büyük indirimler düzenliyor. Bu indirimlerin en büyüğü ise 11 Kasım’da gerçekleştirilen indirimler. İndirimler öylesine büyük ki n11 kendi sitesi üzerinden otomobil satışı gerçekleştirdi.

Öte yandan Trendyol indirimi genişleterek 9-10-11 Kasım tarihlerinde düzenledi. Bugüne özel kargonun ücretsiz olduğu ürün kategorileri de bulunuyor. Trendyol‘da giyim ve elektronik başta olmak üzere birçok kategoride kampanyaları yakalamak mümkün.

İlginizi Çekebilir

Giyim kategorisinde ise öne çıkan firmalardan LCW Waikiki, DeFacto, Morhipo ve Koton‘da büyük indirimler yer alıyor. Kadın ve erkek giyiminde öne çıkan marka DeFacto’da %50 + %22’lere varan indirimlerin yaşanıyor. Ayrıca 11.11 indirimlerinde Teknoloskop’un da bir sürprizi var. Teknoloskop’a ait indirim kodlarıyla birlikte aşağıdaki indirimleri kullanabilirsiniz.

DeFacto için indirim kuponları

Alışveriş TutarıİndirimKupon KoduLink
100 TL ve üzeri15 TLDFC15Katılımak için tıklayın
150 TL ve üzeri20 TLDFC20Katılımak için tıklayın
300 TL ve üzeri50 TLDFC50Katılımak için tıklayın
Mobilde 50 TL ve üzeri10 TLMOBİL10Katılımak için tıklayın

Teknoloji fırsatlarında da en çok öne çıkan fırsatlar Teknosa‘da bulunuyor. Bilgisayardan televizyona, kulaklıktan konsollara kadar bütün kategorilerde bugüne özel yüksek oran indirimlerini kaçırmayın.

Bir önceki makalemiz olan Youtube'ta Videolar Kaç MB Veri Harcar? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Hasan Burus: Merhaba ben hBurus. İstanbul'da yaşıyorum. Teknoloskop kurucu editörüyüm. Teknoloji ve oyun dünyasından aldığım haberleri sıcağı sıcağına size aktarıyorum. GG!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.