1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. 11 TL’lik Oyun Ücretsiz Oldu
Trendlerdeki Yazı

11 TL’lik Oyun Ücretsiz Oldu

11 TL’lik Oyun Ücretsiz Oldu

Steam’de 11 TL’ye satılan ve %75 indirimde olan Ceville oyunu Indiegala’da ücretsiz oldu. Peki nasıl sahip olabilirsiniz?


Steam’de 11 TL’ye satılan Ceville oyunu, %75 indirime girerek 2,75 ₺’den satılıyor. Bunu fırsat bilen Indiegala ekibi, yapımcı ile uygun fiyata anlaşarak ve oyunu sınırlı sayıda stoklara ekleyerek oyunculara ücretsiz sunuyor. Peki Ceville nasıl bir oyun?

Ceville Nasıl Bir Oyun?

Kısa boylu bir kral, güçlü ve uzun boylu bir düşman. Sizce kim kazanır? Tabii ki zekadan yana olan kral küçük bir hamle ile kazandı. Zekasının yanında kötü huyları da bulunan kral, insanlara şaka yaparak eğlenmeyi çok sever. Şaka derken aklınıza basit şakalar da gelmesin, eşek şakalarından bile daha büyük şakalar yapar bu kral. 

Bu kral, zekasının yanında acımasızca hareketlerinden dolayı bazı cesur insanlar tarafından isyanlar sonucunda krallıktan atıldı. Yerine iyi kalpli kraliçe geçerek yönetimde söz sahibi oldu. Belki de burada hikayenin mutlu sonla biteceğini düşündünüz ama devamı var. Gerçekler masallardaki gibi bitmez her zaman. Daha fazla spoiler vermeden yazımızı burada sonlandıralım.

Nasıl Kurarım?

Öncelikle Indiegala sitesinde giriş yapmalısınız. Eğer güvenlik sorunu oluşuyor ise sosyal medya hesapları üzerinden giriş yapabilirsiniz. Sonrasında “FREE GAMES” butonuna tıklayın. Bu kısımdan Ceville oyununu seçin. Eğer almadıysanız diğer oyunları da alabilirsiniz. Seçtiğiniz oyunun sayfasında biraz alt kısımda açık mavi renk bir buton göreceksiniz. Bu buton ile oyununuzu kütüphaneye ekleyebilirsiniz. Sonrasında yine bu butona tıklayarak kütüphaneye gidiniz. “Showcase Library” kısmından aldığınız oyunların listesini görebilirsiniz. Sonrasında buradan oyunları indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz. 🙂

Sistem Gereksinimleri

  • Windows XP+ İşletim Sistemi
  • 1.7 GHz İşlemci
  • 512 MB RAM
  • 2 GB Depolama Alanı (Kurulum Dosyası: 1.1 GB)
  • 3D Grafik ve DirectX 9.0c Destekli 256 MB VRAM Ekran Kartı

 

Bir önceki makalemiz olan Garrys Mod: Trouble In Terrorist Town Modu nedir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap