250.000 $ için Mücadele Edecekler

Mobile Legends: Bang Bang oyununda 250.000 $’lık para ödülü için e spor oyuncuları kıyasıya mücadele edecekler.


Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 14’ten fazla ülke ve 16 takım dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Mobile Legends: Bang Bang oyunu ile dünya şampiyonası için kıyasıya mücadele verecek. Bu mücadelenin sonucunda bazıları 250.000 $’lık ödül havuzundan pay alabilecekler. Ayrıca oyunun geliştirici firması MOONTON, Epicon 2019’da birçok yenilikten ve güncel haberlerden bahsetti.

Dünya Şampiyonasının Tarihi Belirlendi

MOONTON CEO’su ve kurucu ortağı tarafından ilk uluslararası Mobile Legends: Bang Bang dünya şampiyonasının 11-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Malezya’da olacağı açıklandı. Bunun dışında küresel ekibin pazar değişikliğine uyum sağladıklarını, son teknolojileri kullandıklarını, oyuncular için ilgi çekici içerikler hazırladıklarını, partnerler ile ise daha verimli çalıştıklarını açıkladılar. Malezya e spor başkanı ise dünya şampiyonasının Malezya’da yapılmasından dolayı MOONTON’a teşekkür etti. Mobile Legends: Bang Bang’ın Malezya’da en çok oynanan oyunlardan biri olduğunu açıkladı ve oyunun e spor oyuncularını artırdığından bahsetti.

M1 olarak bilinen uluslararası turnuva ile 14’ten fazla ülke ve 16 takım ile birlikte 250.000 $’lık ödül havuzu içerisinde ilk defa düzenlenen Mobile Legends: Bang Bang dünya şampiyonasında kıyasıya bir mücadele verecekler.

Turnuvaya Katılan Ülkeler Arasında Türkiye’de Var

M1 olarak bilinen uluslararası turnuvada Türkiye’de yer alacak. 12 Temmuz 2019’da 35.000 ₺ ve 250.000 oyun içi elmas değerindeki ödül havuzu ile kayıt alımları Türkiye’de başladı. Bununla birlikte M1, Türkiye’nin ilk Mobile Legends: Bang Bang e spor etkinliği konumunda. Gelecekte daha fazla etkinlik ve turnuva Türk oyuncularını karşılayacak.

İlginizi Çekebilir

Performans Artışı Yaşandı

EPICON 2019’da duyurulan Mobile Legends: Bang Bang 2.0 sürümü ile daha hızlı yükleme, hızlı başlatma, yüksek çözünürlüklü karakter modelleme, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, geliştirilmiş harita, FPS optimize, lag sorunu için yeni optimize ayarlar gibi çeşit çeşit yenilikler sağlandı.

MOONTON’un Yeni Oyunu

MOONTON, Mobile Legends: Adventure ve RPG strateji kart oyunundan bahsetti. En iyi performans ve düşük internet gereksinimi için optimize edilmiş oyun, kaliteli bir oyun keyfi için tasarlandı. Oyuncular, rakiplere karşı kendi stratejik dizilimi ile kendi taktiklerini belirleyecek olan bu oyunda 5 adede kadar kahraman komuta edebiliyor.

MOONTON’un Diğer Açıklamaları

MOONTON’un CEO’su 5 yıl gibi kısa bir sürede küresel çapta 500 milyon kayıtlı kullanıcı ile en popüler MOBA oyunu olma başarısından bahsetti. Dünya çapında olan bu konferansta KFC, Pepsi, Domino’s Pizza, Grab, Choki-Choki ve daha fazla marka ile MOONTON’un yaptığı iş birliklerinden bahsedildi. Ayrıca MOONTON, gelecekte tv programları, çizgi romanlar, animasyonlar, müzik ve edebiyat gibi daha birçok alanda şirketin gelişmeler yaşayacağını belirtiyor.

Bir önceki makalemiz olan HMM'de Dereceli Mod ve Gamepad Desteği başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.