1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. 5.000 $ Ödüllü Metal League Ligi Başlıyor

5.000 $ Ödüllü Metal League Ligi Başlıyor

HMM 1

Arabaların savaşarak yarıştığı Heavy Metal Machines’te 5.000 $ ödüllü yeni lig heyecanı başlıyor.


Metal müzik eşliğinde çarpışan ve savaşan araçların hayatta kalma mücadelesi vererek yarış pistinde oynadığı oyun Heavy Metal Machines, “Metal League 5” ligini başlatıyor. Her seviyeden oyuncunun katılabildiği ve tüm dünyadan katılım sağlanabilen turnuvalar Kuzey Amerika sunucusunda oynanacak.

 

Metal League 5 Başlıyor! Kayıtlar Ücretsiz!

Daha önce Avrupa ve Güney Amerika’da düzenlenen ligler, bu sezon Kuzey Amerika’da gerçekleştirilecek. ESL Play ile ortaklaşa gerçekleşen sezonda yeni turnuvalar 10 Ağustos 2019’da başlıyor. Dünyadaki tüm oyuncular, 5.000 $ ödül havuzu için bu rekabete katılabilecek. Katılımcılar, hiçbir ücret ödemeden lige doğrudan katılabilecekler. Tek yapmanız gereken Metal League oyun içi sıralamasına girebilmek.

Aliexpress TR

Turnuvalar Yoğun İlgi Görüyor

Hoplon CEO’su Rodrigo Campos, ilk turnuvaların 16 farklı ülkeden 46 takımın katılımıyla gerçekleştiği, Neon Knights ve Roadkill takımlarının şampiyon olduğunu açıkladı. Ayrıca bu sezonun şampiyonunun kimin olacağını sabırsızlıkla beklediklerini açıkladı.

 

Hoplon stüdyo yöneticisi Eros Carvalho, hem Avrupa, hem de Güney Amerika’nın gecikme olmadan Kuzey Amerika sunucusunda oynayacakları için ligin eşit şartlar altında olacağını bildiriyor. Ayrıca Heavy Metal Machines’e eklenen oyun kolu desteği ile de isteyen oyuncuların oyun kolu ile oynayabileceğinden bahsetti.

 

Rekabet Yarın Başlıyor

Metal League 5, 10 Ağustos 2019’da başlıyor. Her Cumartesi günü karşılaşmalara sahne olacak lig, gelişmiş puanlama sistemi ile birlikte başladıktan sonra da katılım alabilecek. Sıralamaya giren ilk 8 takım ise 21 Eylül 2019’da best-of-3 maçları ile finallere katılacak. 1. olan takım 2.000, 2. olan takım 1.500, 3. olan takım 1000 ve 4. olan takım 500 $ ödül alacak.

Bir önceki makalemiz olan 18.50 ₺'lik Oyun Ücretsiz Oldu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap