6 ₺’lik Oyun Ücretsiz Oldu

Steam’de 6 ₺’ye satılan oyun Indiegala’da ücretsiz oldu. Peki nasıl bir oyun? Nasıl indirilir? Sistem gereksinimleri neler?


Bildiğiniz üzere Indiegala, zaman zaman ücretsiz oyun kampanyaları düzenleyerek kullanıcıları sevindiriyor ve sizin ekonomik tasarruf yapmanızı sağlıyor. Bu arada oyunların fiyatının düşük olduğuna bakmayın. Bu firma bir haftada birden çok ücretsiz oyun dağıtıyor. Damlaya damlaya göl olur. Bu seferki ücretsiz oyun kampanyamızda kısa süreliğine ücretsiz olan 6 ₺’lik oyundan bahsedeceğiz.

Madrobot X Ücretsiz Oldu

Indiegala, kısa süreliğine Madrobot X adlı oyunu ücretsiz yaptı. Aksiyon oyunu olan Madrobot X’te amacınız bir laboratuvardan kaçmaya çalışmak. Bu laboratuvardan kaçarken birçok düşmana karşı savaşacaksınız.

İnceleme

İlginizi Çekebilir

Eğer stres atmak istiyorsanız sizi biraz eğlendirecek ve rahatlatacak bir oyundur. Küçük bir oyun olmasına karşı gayet kaliteli ve güzel özellikleri mevcuttur.

Madrobot X Nasıl Ücretsiz İndirilir?

Bu bağlantıdan web site üzerinde hesabınıza giriş yaparak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Sonrasında hemen indirebilirsiniz. Yaklaşık 10 MB boyutundaki bu oyunu hemen indirip oynayabileceksiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri

  • Windows XP+
  • 128 MB RAM
  • 21 MB RAM (Oyunun Harcadığı Miktar)
  • 32 MB VRAM, DİrectX 9 GPU
  • 16 MB Depolama Alanı

Bir önceki makalemiz olan Minecraft Earth Duyuruldu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.