1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. 68 TL değerindeki 2 oyun ücretsiz oldu

68 TL değerindeki 2 oyun ücretsiz oldu

Oyun, Ücretsiz, Offworld Trading Company, Gonner
12

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu akşam saat 18.00’e kadar ücretsiz olacak 2 yeni oyun paylaşan Epic Games Store, biri uzay biri platform olan 2 farklı oyunu ücretsiz olarak yayınladı.

Oyun, Ücretsiz, Offworld Trading Company, Gonner

GoNNER Ücretsiz Oldu

GoNNER, bir 2D platform oyunudur. Oyunda amacınız çeşitli seviyeleri geçip yeni hedeflere ulaşmaktır. Aksiyon dolu ve eğlenceli grafiklere sahip bu oyunun günlük görevler, yapay zeka ile oluşturulan farklı seviyeler, geliştirmeli özellikler, gizli bölgeler, liderlik tablosu gibi özelliklere sahiptir. Hoş müzikler içeren bu oyunu bu bağlantıdan alabilirsiniz. Sistem gereksinimleri olarak oyunu oynamanız için çok yüksek donanımlara ihtiyacınız yoktur. Düşük sistemlerde de rahatlıkla oynanabilmektedir.

Oyun, Ücretsiz, Offworld Trading Company, Gonner

Offworld Trading Company Ücretsiz Oldu

Marsta kurulan koloniler ile oynanan strateji oyunu Offworld Trading Company, çeşitli özellikler içermektedir. Servetini kazanmak için Mars’ta yatırım yap, büyük Marslı işletmelerin başlangıç noktalarını keşfet, arkadaşlarınla beraber yeni maceralara çık, piyasayı ele geçir. Civilization IV’ün baş tasarımcısı ile geliştirilen bu oyun, harika grafikler içermektedir. Sistem gereksinimleri olarak pek yüksek özellikler istememektedir, çoğu sistemde rahatlıkla çalışabilmektedir. Oyunu bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Nvidia Geforce Now güç kaybediyor! başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap