1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. 79,50 TL değerindeki 3 oyun ücretsiz oldu

79,50 TL değerindeki 3 oyun ücretsiz oldu

Oyun, Ücretsiz, Epic Games Store
13

Epic Games Store, geçen yıldan beri her hafta ücretsiz oyunlar dağıtarak oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Bu hafta 79,50 ₺ değerindeki 3 farklı oyunu ücretsiz hale getiren firma, bu zamana kadar yüzlerce oyunu ücretsiz yapmıştır. Epic Games Store kampanyalarını takip edenlerin şu anda büyük bir oyun kütüphanesi bulunmaktadır.

Oyun, Ücretsiz, Epic Games Store

Mutazione Ücretsiz Oldu

19 Eylül 2019 tarihinde piyasaya çıkan 32 ₺ değerindeki oyun, macera ve fantastik bir oyundur. Küçük bir kasaba, doğaüstü güçler. Peki bu ikisi birleşirse ne olur? Tabii ki fantastik bir dünya. Ana karakterimiz, hasta dedesini iyileştirmek için bu kasabada bir maceraya çıkar. Peki sen bunu başarabilecek misin?

Oyun, Ücretsiz, Epic Games Store

Anodyne 2: Return to Dust Ücretsiz Oldu

32 ₺ değerindeki Anodyne 2: Return to Dust oyunu, macera ve keşif oyunudur. Geniş 3 boyutlu arazilerin yer aldığı açık dünya oyununda istediğini yap. Gerçek üstü 2 boyutlu alanlara girerek buraları keşfet. Tehlikeli yaratıklardan dünyayı koru.

Oyun, Ücretsiz, Epic Games Store

A Short Hike Ücretsiz Oldu

30 Temmuz 2019 yılında piyasaya çıkan 15,50 ₺ değerindeki A Short Hike oyunu, bir platform oyunudur. Açık dünya ve macera oyunu olan A Short Hike oyununda yeni yerler keşfet, patikayı takip et, diğer insanlarla tanış ve hazineleri topla.

Bir önceki makalemiz olan 68 TL değerindeki 2 oyun ücretsiz oldu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap