A101’e Birçok Teknolojik Ürün Geliyor

A101’e haftaya birçok teknolojik ürün gelecek. 4 Temmuz 2019’dan itibaren A101’de stoklara neler ekleniyor?


A101, her hafta yaptığı gibi bu hafta da farklı teknolojik ürünler ve teknolojik ürünlerin yanı sıra birçok çeşitli ürünü raflara yerleştiriyor. Peki önümüzdeki hafta raflarda hangi ürünler yerini alacak?

Televizyon, Telefon, USB Bellek

İlk sayfada karşımızda televizyon, telefon ve çift taraflı USB bellek yer alıyor. 4499 ₺’ye satılan televizyonun ince ve kavisli dizaynı, 20 W ses çıkışı, 2 adet USB girişi, 55 inç ekranı ve 4K çözünürlük desteğiyle ön plana çıkıyor. USB bellek ise USB 3.0 desteği, akıllı telefonlar ve bilgisayarlara bağlanabilir 2 girişi, 16 GB belleği ve saniyede 130 MB aktarım hızı ile dikkat çekiyor.Samsung J6+ model telefonda ise 1.4 GHz 4 çekirdek işlemci, 3 GB RAM, 32 GB depolama, 13 MP+5 MP çift kamera, 8 MP ön kamera ve 3300 mAh pil gücü bulunuyor.

Diğer Ürünler Neler?

Diğer sayfalarda karşımıza çıkan ürünler de ise derin dondurucu, giysiler, masaj aleti, su ısıtıcısı, nevresim takımı, elektrikli ızgara, blender seti gibi ürünler yer alıyor. Araç içinde kullanılmak üzere A101, tek sayfa yer vermiş durumda. Bu ürünler ise ekranlı teyp yani multimedya sistem, araç içi telefon tutacağı, araç yol kayıt kamerası, el süpürgesi, araç şarjı, hava kompresörü, transmitter, güneşlik, oto bakım cila seti, boya ve yüzey kaplama ürünleridir.

A101’in “Aldın Aldın, Haftanın Yıldızları, Çok Al Az Öde” dergilerini detaylı incelemek istiyorsanız resmî web sitesine girerek inceleyebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Bazı İlginç Paradokslar başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.