Adobe Photoshop 2021 yenilikleri neler?

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Adobe Photoshop 2021 yenilikleri

Adobe Photoshop 2021 yenilikleri ile birlikte kullanıcıları sevindirdi. Pek çok Adobe ürününün yeniliklerinin bahsedildiği Adobe Max etkinliği oldukça renkli ve eğlenceli geçti.

Adobe, özellikle grafik tasarım alanında oldukça popüler bir firma. Ses düzenleme, grafik düzenleme, video düzenleme, efekt ekleme ve daha birçok konuda popülerliğini konuşturan firma, Adobe Max etkinliği ile 2021 yılında çıkacak uygulamaların özelliklerinden bahsetti.

Windows 10 oyuncular için görev yöneticisi geliştirdi

Adobe Photoshop 2021 yenilikleri ile birlikte tanıtıldı

Adobe Photoshop 2021 ile birlikte kullanıcılar yaptığı bir desenin nasıl göründüğünü önizleme ile birlikte test edebilecek. Önizleme sırasında değişiklikler uygulayabilecek ve aynı anda önizleme güncellenecek.

Photoshop’ta kullanıcıları heyecanlandıran bir diğer özellik gökyüzü değiştirme oldu. Artık yazılıma eklenen yeni sürüm ile birlikte üretken kullanıcılar yapay zeka ile birlikte gökyüzünü değiştirebilecek, hızlı bir şekilde farklı bir hale getirebilecek.

Adobe Photoshop 2021 yenilikleri

Yüz gençleştirme veya yaşlandırma tekniği son zamanların popüler uygulamaları arasında yer alıyor. Adobe Photoshop uygulamasına da giren bu özellik ile birlikte kullanıcılar istediği bir yüzü gençleştirip yaşlandırabilecek. Bunun yanı sıra yüz ile ilgili gelen bir diğer yenilik ise yüzün sağa sola çevrilmesi, düzenlenmesi ve hızlı bir şekilde değiştirilebilmesi oldu. Yapay zeka ile sağlanan bu yöntem hız arayan kullanıcılar için faydalı olacak.

Adobe Photoshop ile daha önceleri siyah beyaz renkli fotoğraflar elle renklendiriliyordu. Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte renklendirme işlemi artık yapay zeka ile yapılıyor. Adobe Photoshop 2021 ile birlikte siyah beyaz bir görsel hızlı bir şekilde renklendirilebiliyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Microsoft Project 2016 Satın Al


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.