1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları
  3. Age of Steel: Recharge ücretsiz oldu

Age of Steel: Recharge ücretsiz oldu

Age of Steel: Recharge ücretsiz

Age of Steel: Recharge oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. Kullanıcılar hemen bu fırsatı kaçırmadan oyunu almaya başlayabilir.

Pek çok oyun firması zaman zaman yaptığı ücretsiz oyunlar ile kullanıcıları mutlu etmeye ve onların ekonomik açıdan tasarruf yapmasına olanak tanıyor. Bu sefer ücretsiz olan oyun strateji severler için güzel bir tercih olabilir.

PlayStation 1 oyunları yakın zamanda satılmayacak

Age of Steel: Recharge ücretsiz olarak yayınlandı

Age of Steel: Recharge oyunu strateji tabanlı bedava bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki amaç düşmanlara karşı üssü korumak. Pek çok silah ve aracın yer aldığı oyunda kullanıcılar karşıdaki düşmana karşı kendini en iyi şekilde korumalı.

Oyunu almak isteyen kullanıcılar bu bağlantıya girerek oyun sayfasına ulaşmalı. Oyunu almadan önce hesaba giriş yapılması gerekiyor. Giriş işlemi sonrasında hemen oyun sayfası üzerinden biraz aşağı inerek oyunu ekleme butonuna ulaşmak gerekiyor. Bu butona basıp oyunu kütüphaneye ekledikten sonra tekrardan bu butona basmak, sonrasında “Showcase” bölümüne girmek gerekiyor. Showcase bölümünde oyunun indirme bağlantısı yer alacak. Kullanıcılar buradan oyunu indirerek hemen oynamaya başlayabilir.

Age of Steel: Recharge ücretsiz

Oyun pek çok sistemde rahatlıkla çalışabilecek düzeyde bulunuyor. Oyunu oynamak için gereken en düşük sistem gereksinimi Windows Vista işletim sistemi, Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA GT/S 4xx, DirectX 9.0 ve 240 MB depolama alanı olarak yer alıyor. Kısacası oyuncular oyunu hemen indirerek rahatlıkla oynayabilecek. Günümüz ofis bilgisayarlarında bile rahat çalışabilecek bu oyun aksiyon dolu strateji tarzı bir oyunu oyuncular ile buluşturuyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan PlayStation Plus 2021 Nisan oyunları yayınlandı başlıklı makalemizde 2021 Nisan, Oyun ve Oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap