1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları

Alien: Isolation ücretsiz olarak yayınlandı

Alien: Isolation ücretsiz olarak yayınlandı
0

Alien: Isolation oyunu kısa bir süreliğine Epic Games Store mağazasında ücretsiz hale geldi. Oyunu almak için oyuncuların acele etmesi gerekiyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde başlattığı yılbaşı kampanyası ile oyunculara her gün ücretsiz oyun sunan Epic Games, şu ana kadar Cities: Skylines, Oddworld: New ‘n’ Tasty, The Long Dark ve Defense Grid: The Awakening oyunlarını ücretsiz hale getirdi. Şimdi de yeni bir oyun iler karşımıza çıkıyor.

Bedava Epic Games oyunları listesi ortaya çıktı

Alien: Isolation oyunu ücretsiz oldu

Ellen Ripley, Dünya’dan ayrılmadan önce kızına 11. yaşı için doğum gününü kutlamak üzere geri döneceğine söz verdi ve geri dönemedi. Bu olaydan tam 15 yıl sonra kızı bu olayı araştırmak ve çözüme kavuşturmak için uzay istasyonuna giriş yapar. İlginç bir maceranın yaşanacağı oyunda kullanıcılar gizemli olan bu hikayeyi çözüme kavuşturmaya çalışacak.

Alien: Isolation ücretsiz

Alien: Isolation oyununun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 32 bit işletim sistemi, Intel Core 2 Duo E8500 işlemci, 4 GB RAM, 35 GB depolama alanı, DirectX 11 ve AMD Radeon HD 5500 veya NVIDIA GeForce GT 430 ekran kartı yer alıyor.

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri ise Windows 7 64 bit işletim sistemi, AMD Phenom II X4 955 veya Intel Core 2 Quad Q9650 işlemci, 8 GB RAM, 35 GB depolama alanı, DirectX 11 ve AMD Radeon R9 200 veya NVIDIA GeForce GTX 660 ekran kartı bulunuyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap