Amazon olayları ABD’de daha da büyüdü

Amazon olayları ABD’de daha da büyüyor. Yaşanan son gelişmeler hem müşterilerin hem de tüketicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Amazon son zamanlarda zor günler yaşıyor. Bunun sebebi Amazon ile ilgili ortaya çıkan bazı durumlar oldu. Yaşanan bu olaylar sonrasında Amazon’un çalışanlarına önem gösterip göstermediği merak edilen konular arasında yer aldı.

En çok kullanılan tarayıcı belli oldu

Amazon olayları tekrardan gündeme geldi

Geçtiğimiz günlerde Amazon’da yaşanan bir skandal dünya gündemine oturdu. Ortaya çıkan skandala göre Amazon çalışanları çok yakından takip edildiği için rahat hareket edemiyor, tuvalet izni bile alamadıkları için pet şişeye işiyor. Ortaya çıkan bu iddialar sonrasında Amazon yönetimi böyle bir şeyin olmadığını ve bu konudan haberdar olmadıklarını açıklamıştı.

Related Post

Yaşanan bu olaylar sonrasında Amazon’a ait bazı belgelerde “Pet şişeye ve kamuya açık alanda idrar yapmak yasaktır.” ibaresi yer alınca konu tekrar gündeme geldi. Son zamanlarda da Amazon, Twitter üzerinden yaptığı propagandalar ile dikkat çekiyor. Twitter’da yapılan bazı paylaşımlar arasında Amazon çalışanları olan bir kesim böyle bir durumun olmadığını ve güzel bir şekilde iş yaptıklarını açıklıyor.

Bu şekilde yer alan pek çok tweetlerin ortak özelliği genellikle Mart ayının sonuna doğru açılması oldu. Yani bu durumun Amazon’un yaptığı bir propaganda olduğu pek çok kullanıcı tarafından düşünülen bir durum. Twitter üzerinde gündeme gelen bu konu ile ilgili yorum yapan bazı kullanıcılar çalıştıkları yerde pek çok tuvalet olduğunu da dile getirmeyi ihmal etmiyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Youtube beğenmeme sayıları konusunda karar aldı başlıklı makalemizde beğenmeme, Dislike ve YouTube hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.