1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları
  3. Amazon Prime Gaming 2021 Mart oyunları

Amazon Prime Gaming 2021 Mart oyunları

Amazon Prime Gaming 2021 Mart oyunları

Amazon Prime Gaming 2021 Mart oyunları kullanıcılar tarafından bekleniyordu. Sonunda resmî açıklama geldi. Mart ayında birçok oyun ücretsiz oluyor.

Mart ayının gelmesiyle birlikte kullanıcıların beklediği müjdeli haberlerden birisi de Amazon Prime Gaming’de bu ayın ücretsiz oyunlarının ne olduğu idi. Amazon, yaptığı resmî açıklamada pek çok oyunun Amazon Prime üyeliğine sahip oyuncular tarafından oynanabileceğini açıkladı.

Ratchet & Clank ücretsiz hale geldi

Amazon Prime Gaming 2021 Mart oyunları açıklandı

Amazon Prime Gaming bu ay beş adet oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu oyunlardan ilki Blasphemous olarak yer alıyor. 2 boyutlu bir platform oyunu olan Blasphemous oyununda aksiyon dolu bir macera yaşamak mümkün. Oyuncu, çevresini keşfederek tehlikelere karşı savaşıyor, kendini korumaya çalışıyor.

Amazon Prime Gaming’in oyunculara sunduğu bir diğer oyun Bomber Crew olarak yer alıyor. Strateji tarzında bir oyun olan Bomber Crew’de oyuncular galibiyeti almak için elinden geleni yapacak. Eğlenceli ve rekabet dolu oyunlardan birisi de Boomerang Fu olarak açıklandı. Oyunun amacı arkadaşlarla birlikte rekabet etmek. Oyuncular rakipleri öldürmeye çalışıyor. Sona kalan oyuncu oyunu kazanmış oluyor.

Amazon Prime Gaming 2021 Mart oyunları

Amazon Prime oyuncularına ücretsiz olan oyunlardan birisi de SkyDrift olarak yer alıyor. Oldukça eğlenceli bir oyun olan SkyDirft’te oyuncular uçakla zorlu parkurlardan geçmeye çalışıyor. Bedava olan oyunlardan birisi de Tengami olmakta. Kitapların içerisinde yer alan kağıttan yapılan nesneler arasında gezen karakter, hikayeyi devam ettiriyor. Keşif ve macera oyunu olan Tengami Amazon Prime üyelerine ücretsiz.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Origin Türk Lirası kullanmaya başladı başlıklı makalemizde Origin ve Türk Lirası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap