1. Ana Sayfa
  2. Android

Android Oyun İncelemesi: FIFA Futbol Nasıl Bir Oyun?

Android Oyun İncelemesi: FIFA Futbol Nasıl Bir Oyun?
0

Futbol oyunları oynayanların severek oynadığı FIFA Futbol hakkında detaylı bilgi ve inceleme paylaşacağız.


Bir futbol oyunu olan FIFA Futbol’da yüksek genli ve kimyalı takımı kurup geliştirmek, liglerde ve dereceli oyunlarda sıralamanızı yükseltmek, etkinlikleri yapmak gibi birçok amaç bulunmaktadır. Oyunun özellikleri ve kalitesi güzel olmasına karşın oyuncular daha çok performans sorunundan şikayetçiler. Bu yazımızın devamında oyunun özellikleri, incelememizden ve kullanıcı incelemelerinden bahsedeceğiz.

Takımınızı Kurun ve Güçlendirin

Kendi takımınızı kurup en yüksek gene taşıyın veya kimyanızı artırın. Kimyanız ne kadar yüksek olursa takım oyuncuları birbirleriyle daha iyi oynayacaktır. Bunun dışında takımdaki oyuncuların genini artırabilir, takımdaki oyuncuların becerisini güçlendirebilirsiniz.

Etkinlikler Yapın

Etkinliklere girerek farklı antrenmanlar ve maçlar oynayarak ödüller alın. Bu ödüllerin arasında değerli futbolcu kartları alarak takımınızın değerini artırabilirsiniz.

Karşı Atak Modu

Karşı atak modunda hızlandırılmış bir şekilde maç yapılmaktadır. Size bazı pozisyonlar verilir ve siz gol atmaya çalışırsınız. Eğer kazanırsanız taraftarınız artar ve taraftarınız ne kadar artarsa üst seviyeye daha kolay çıkarsınız.

Teke Tek Mod

Gerçek zamanlı aktif oyuncularla teke tek maç yapın. Size bazı pozisyonlar verilmez, doğrudan kendiniz oyuncu ile oynarsınız.

Liglere Katılın

Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla beraber oynayacağınız liglere katılarak ödüller kazanabilirsiniz.


İnceleme

Yaptığımız incelemelerde oyunda bol bol ödül veriliyor ve etkinlikler mevcut.

Karşı atak maçında oyunu başlattıktan sonra eğer iptal edersek oyun buga giriyor ve açmaya devam ediyor. Açarken donuyor fakat oyun çoktan başlamış oluyor ve siz oynayamıyorsunuz. Bundan dolayı oyun başlatınca iptale basmamanız önerilir.

Teke tek maçında internetiniz kaliteli ve telefonunuzun performansı iyi ise oynamanızı tavsiye ederim. Yoksa lagdan oynanmayacak bir oyun.

Lig özelliğini denemedik fakat gerçekçi oynandığını düşündüğümüz, lagdan oynanamayacak bir oyuna benziyor. Çünkü oyunun cihazda kaynak tüketimi yüksek. Bu nedenle performans etkilenecek ve lag yapabilecektir.

Etkinlikler özelliği ise online oynanmayan ve güzel bir özelliktir. Rahat rahat oynayabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Futbolcu kartları, para ödülleri, lig puanı, özellikler vs.

Bunların dışında farklı etkinlikler düzenlenen FIFA Futbol’da büyük ödüller alabilirsin.

Özet geçecek olursak genel olarak kaliteli ve güzel bir oyun fakat performans yüzünden puanım çok etkilenecek.

İnceleme Puanı 50/100

Oyuncular Ne Diyor?

Oyuncuların belirttiği sorunlar arasında oyunun hata vermesi ve performans sorunu olması dikkat çekiyor. Bazı görevlerinde aşırı zor olduğunu belirtiyorlar. Bunun dışında genellikle olumlu yorumlar bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap