1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. Apex 7 Türkiye’de Satılmaya Başlandı

Apex 7 Türkiye’de Satılmaya Başlandı

SteelSeries_apex7_hero_1

SteelSeries, Hepsiburada üzerinden Apex 7 klavyesini satışa çıkarmaya başladı. Apex Pro ise henüz satışa çıkmadı.


Mekanik oyun klavyesi üretiminde öncü markalardan olan SteelSeries, gelişmeye devam ediyor ve oyuncular için daha fazla ürünler üretiyor. SteelSeries, Hepsiburada alışveriş sitesinde mekanik klavye olan Apex 7’yi satışa sunmaya başlarken Apex Pro’yu ise henüz satışa sunmadı. Apex 7 klavye, Hepsiburada üzerinde 1.287,63 ₺ fiyatı ile satışa çıkmış bulunmakta.

Aliexpress TR

Yazarların da İlgi Odağı

Mekanik klavyeler, oyuncuların olduğu kadar artık yazarların da ilgi odağı haline geldi. Bunu fark eden SteelSeries, kullanıcıların ayarlayabileceği klavyeler tasarladı. Omnipoint ayarlanabilir çalışma anahtarı özelliği ile kullanıcılar tuş hassasiyetini ayarlayabiliyorlar. OLED ekranı ise CS:GO, Dota 2 oyunlarının bildirimlerini ekrana yansıtırken oyunlar dışında Discord bildirimlerini de ekrana yansıtabiliyor. Bu özelliklerin dışında RGB aydınlatma, özel kaydedilebilir profiller, özel multimedya kontrolleri, aynı anda tüm tuşlara basabilme özellikleri mevcuttur.

 

Eğer siz de bu klavyenin sahibi olmak istiyorsanız bu bağlantıdan Apex 7 mekanik klavyenin detaylarını inceleyebilir, siparişinizi verebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan A101 ve Bim'e İşe Yarar Ürünler Geliyor başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap