Apple Car çıkış tarihi gecikebilir

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Apple Car çıkış tarihi

Apple Car çıkış tarihi hakkında net bir bilgi henüz ortada yok fakat yeni çıkan açıklamalar çıkış tarihinin gecikeceği yönünde olmaya başladı.

Apple’ın 2014 yılından beri gizli gizli Apple Car projesi ile uğraştığı belirtiliyor fakat firma resmî bir şekilde bu konuda açıklama yapmadı. Almanya’da başlayan çalışmaların günümüzde de devam ettiği söylense de şu anda firmanın tam olarak hangi aşamada olduğu konusunda kesin bir bilgi veremeyiz. Zaman zaman Apple’ın yeni çıkaracağı araç ile ilgili bazı bilgiler ön plana çıkarken bu sefer modelin gecikeceği ile ilgili bir bilgi yer almaya başladı.

Güncel iPhone 13 fiyatı duyuruldu

Apple Car çıkış tarihi yaklaşıyor

Apple konusunda çeşitli bilgiler veren bir analist, yaptığı açıklamada öncelikle Apple VR başlığı ile ilgili bazı önemli bilgiler sundu. Sunulan bilgilere göre Apple, sanal gerçeklik ve karma gerçeklik konusunda ilerlemek istiyor. Buna göre Apple, 2022 yılının son çeyreğinde Apple VR ürününü insanlara tanıtabilir. Henüz bu konuda kesin bir şey demek mümkün değil fakat şimdiden pek çok kişi bu haber ile birlikte heyecanlanmış durumda.

Apple Car çıkış tarihi

Analistin Apple Car hakkında yaptığı açıklama ise daha farklı. Analiste göre Apple, bu sızıntıları önlemek adına farklı bir donanım yani Apple VR’yi duyurmayı düşünüyor. Henüz Apple Car ile ilgili çalışmalar tam olarak bitmiş değil. Bundan dolayı analist aracın 2025 yılında duyurulması ve sonrasında üretim bandına girmesini bekliyor. Bazı uzmanlara göre ise 2023 yılının sonuna kadar Apple Car’ın tanıtımının yapılabileceği düşünülüyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.