1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Assasin’s Creed 3 Aralık Ayı Boyunca Ücretsiz Olacak

Assasin’s Creed 3 Aralık Ayı Boyunca Ücretsiz Olacak

assassins-creed-3

Ubisoft yıl dönemlerine özel her ay ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor ve şuan ki ücretsiz oyunu ise efsane oyunlardan olan Assasin’s Creed 3.

Assasin’s Creed 3 Aralık ayında Uplay’de ücretsiz olarak kullanıcılara sunacak. Bildiğiniz gibi bundan önceki aylarda Prince of Persia, Crew, Far Cry Blood Dragon oyunlarını ücretsiz olarak dağıtan Uplay bu ay için deAssasin’s Creed hayranlarını sevindiyor.

Assasin’s Creed 3’ten bahsedecek olursak, diğer oyunlardan farklı olarak Amerika topraklarında geçiyor. Ayrıca oyunun hikayesinin tarihi nedeniyle oyunda ateşli silahları da kullanmamıza olanak verilmiş.

Assasin’s Creed serisinden hiç birini oynamadıysanız Assasin’s Creed 3 güzel bir başlangıç olabilir. Hatta sizi seriye bile bağlayabilir.

 

Assasin’s Creed 3 Resmi Fragmanı;

Bir önceki makalemiz olan Marvel vs. Capcom: Infinite için Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Yorum Yap