1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. ASUS, 5 Yeni Ekran Kartı Duyurdu

ASUS, 5 Yeni Ekran Kartı Duyurdu

ROG STRIX Radeon RX 5700 series_1

ASUS, 2019’un Eylül ayında piyasaya çıkacak olan 5 yeni ekran kartını teknoloji severlere duyurdu.


ASUS ekibi, çalışmalarına devam ederek 5 yeni ekran kartını daha duyurdu. 1440p oyun için tasarlanan 7 nm RDNA GPU mimarisine sahip olan ekran kartları, güçlü soğutma sağlayarak yüksek performans vermektedir. Üstün özelliklere sahip ekran kartları, en iyi uyumluluk ve dayanıklılık için tasarlandı. Bu ekran kartları, kaliteli ve yüksek performans oyun deneyimini size yaşatmak için gerekli olan tüm özellikleri içeriyor.

Ekran Kartları Hakkında Tüm Detaylar

2019’un Eylül ayında piyasaya çıkacak ekran kartlarının tüm detaylarını bu başlık altında bulabilirsiniz.

Aliexpress TR
  • Tüm ekran kartları, en iyi şekilde soğutma ve yüksek performansı sunmak için tasarlandı.
  • Aksiyel fanları ve Auto-Extreme teknolojisi ile dikkat çeken ASUS Dual Radeon RX 5700 EVO, AMD’nin en güncel oyun deneyimini en sade haliyle sunuyor.
  • ASUS Radeon RX 5700 XT ve RX 5700 ekran kartları, AMD’nin 1440 pixel oyunları için en baştan tasarlanan 7 nm RDNA GPU mimarisine sahip.
  • ROG Strix Radeon RX 5700 XT ve RX 5700 ekran kartları, güçlü soğutma ve üstün özelliklere sahiptir. Bu sayede yüksek performans ve kaliteli işler yapacaksınız. Aksiyel fan tasarımı kullanan bu ekran kartları, IP5X toz direnci, 0dB modu, güçlendirilmiş kasa gibi ek özellikler de sunuyor.
  • ASUS TUF Gaming X3 Radeon RX 5700 XT ve RX 5700 ekran kartları, en iyi uyumluluk ve dayanıklılık için dizayn edildi. IP5X standartlarına ve birinci sınıf kovan yataklı fanlara sahip olması ile göze çarpıyor. En yeni TUF ürünleri ile uyumluluğu sağlamak için sıkı testlerden geçirildi.
  • ASUS Dual Radeon RX 5700 EVO ekran kartı, en iyi şekilde oyun deneyimi sunmak için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

Bir önceki makalemiz olan Intel, 56 Çekirdekli İşlemci Çıkardı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap