Battlefield 4 ücretsiz hale geldi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Battlefield 4 ücretsiz

Battlefield 4 kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyuncular bu oyunun yanı sıra pek çok oyuna ücretsiz olarak sahip olabiliyor olacak.

Pek çok oyun firması ön plana çıkmak için kullanıcılara çeşitli fırsatlar sunuyor. Bu fırsatları oyunculara yansıtan firmalardan birisi de Amazon olarak karşımıza çıkıyor. Amazon Prime Gaming ile birlikte oyunculara her ay ücretsiz oyunlar dağıtan firmanın bu ayki kampanyası pek çok oyuncuyu mutlu etti.

PlayStation Plus 2021 Haziran oyunları

Battlefield 4 ve birkaç oyun ücretsiz oldu

Amazon Prime Gaming üyeleri, bu ay birçok oyuna bedava sahip olabilecek. Bu oyunlardan birisi Battlefield 4 olarak açıklandı. Birinci şahıs nişancı oyunu olan Battlefield 4, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Frostbite 3 oyun motoruyla geliştirilen bu oyun günümüzde halen pek çok oyun sever tarafından oynanıyor. Oyunun fiyatının 279,99 TL olduğunu belirtmekte fayda var.

Ücretsiz olarak Amazon Prime Gaming üyelerine dağıtılan bir diğer oyun Batman – The Telltale Series olarak karşımıza çıkıyor. 5 bölümden oluşan bu seride kullanıcı hikaye odaklı bir oyuna merhaba diyecek. 74,24 TL değerine sahip bu seri ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Battlefield 4 ücretsiz

Bu iki oyunun yanı sıra BFF or Die Newfound Courage, Lost in Harmony, Mugsters, Spitkiss, Frog Climbers, Mana Spark ve Bombslinger ücretsiz oldu. Amazon Prime Gaming üyeliğine sahip kullanıcılar oyunları aldıklarında üyeliği bitse dahi bu oyunlara sahip olmaya devam ediyor. Üyelik ilk ay bedava.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Kategoriler: Teknoloji

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.