Bedava Trainpunk Run almak mümkün

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Bedava Trainpunk Run

Trainpunk Run oyunu kısa süreliğine bedava oldu. Oyuncular hemen bu fırsatı kaçırmadan oyunu kendi hesabına ekleyebilir.

Steam, Microsoft Store ve Ubisoft gibi pek çok firma zaman zaman kendi mağazasında oyunları bedava yapabiliyor. Bu sitelerden birisi de Indiegala olarak yer alıyor. Bağımsız oyun geliştiricilerini destekleyen firma, zaman zaman ücretsiz oyunlar ile kullanıcıları memnun ederken oyun geliştiricilerine de katkıda bulunmaya çalışıyor.

Syberia II ücretsiz olarak yayınlandı

Trainpunk Run kısa süreliğine bedava oldu

Aksiyon tarzı hız oyunlarını sevenler için Trainpunk Run güzel bir tercih olabilir. Oyunun Steam fiyatı 11,50 TL olsa da oyunun içeriği, grafiği ve özellikleri oldukça hoş duruyor. Estetik bir görünüme sahip olan Trainpunk Run, macera dolu bağımsız bir aksiyon oyunu.

Karakter uçan bir tren ile önüne çıkan engellere dikkat ederek altınları topluyor ve bölümleri tamamlamaya çalışıyor. 5 farklı zorluk seviyesinin yer aldığı oyun içerisinde eğlenceli meydan okumalar da bulunuyor. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak aracını farklı bir doku ile kaplayabiliyor.

Bedava Trainpunk Run

Oyunu almak isteyen kullanıcılar öncelikle Indiegala web sitesine girip hesabına giriş yapmalı. Sonrasında “Showcase” menüsünün altında yer alan “Freebies” kısmına girmeli. Bu kısımda “Trainpunk Run” oyunu yer alacak. Oyun sayfasının altında kütüphaneye ekleme butonu bulunuyor. Bu butona tıkladıktan bir süre sonra indirme butonu çıkacak. İndirme butonuna tıkladıktan sonra “Showcase” kısmından oyunu indirip oynamak mümkün.

Kısa süreliğine bedava olan Trainpunk Run oyununun en düşük sistem gereksinimleri Windows XP 64 bit işletim sistemi, 2 GHz işlemci, 1 GB RAM, DirectX 9.0 destekli ekran kartı ve 700 MB depolama alanı olarak belirtiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.