BİM’e Neler Gelecek?

BİM, 14 Haziran 2019’dan itibaren birçok teknolojik ürünü stoklarına koyacak. Peki bunlar hangi ürünler?


BİM, ara ara teknolojik ürünleri stoklarına ekleyerek teknoloji severlerin ve uygun fiyata eşya almak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Uzun zamandır BİM haberi yapmıyorduk. Çünkü pek teknolojik ürünler içermiyordu. Bu hafta 14 Haziran 2019’dan itibaren yeni teknolojik ürünlerini stoklara yerleştirecek. Ayrıca bugün stoklara yeni ürünler yerleştiren BİM’in hangi ürünleri ne kadar fiyata sattığını BİM’in resmî web sitesinden öğrenebilirsiniz.

BİM, bu hafta elektrikli bisiklet, Xiaomi Redmi Go akıllı telefon, 8000 mAh taşınabilir şarj aleti, kol saati, pompa, akıllı saat, kameralı drone gibi birçok ürün geliyor. Bunların dışında yaz ürünleri ağırlıklı ürünleri mağazalarda bulabilirsiniz.

Akıllı Telefon

BİM, 14 Haziran’da Xiaomi Redmi Go akıllı telefonu stoklara ekliyor. 5 inç ekran, 4 çekirdek 1.4 GHz işlemci, Android 8.1 işletim sistemi, 8 MP arka kamera, 5 MP ön kamera, 8 GB depolama, 1 GB RAM ve 3000 mAh gücü bulunmaktadır. 699 ₺’ye satın alabilirsiniz.

Elektrikli Bisiklet

215 W motor, Saatte 25 KM hıza kadar ulaşabilme, 35-55 KM en yüksek menzil, ehliyet gerektirmez, 35 kuruşluk şarj ile 55 KM’ye kadar gidebilme, ışıklı, 55 kg ağırlığında, kapaklı ön sepeti bulunan, patlamaya karşı dayanıklı lastiği olan, 2 koltuğa sahip elektrikli bisiklet BİM’de 2199 ₺’den satışa çıkmaktadır.

Taşınabilir Şarj Aleti

5V, 2A girişe sahip, hızlı şarj destekleyen, 8000 mAh gücündeki şarj aleti BİM’de yalnızca 49 ₺’den satılmaktadır.

Kamera İçeren Drone

Wi-Fi bağlantısı ile akıllı telefonda kontrolü sağlayabilirsiniz, fotoğraf ve video çekebilirsiniz, otomatik kalkış ve iniş özelliği, havada sabitlenme, akıllı yönetim, 70 metre mesafeden kontrol edebilme, 60 dk’ya kadar şarj süresi gibi birçok özelliği mevcuttur. Kameralı drone Corby, BİM’de 249 ₺’den satılmaktadır.

BİM ile ilgili daha fazla ürünün detaylarına ulaşmak için BİM’in resmî web sitesine giderek incelemelerde bulunabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Her Bütçeye Uygun Sistem Önerileri başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.