BitLife’a “Ex” güncellemesi!

Google Play Store’da 5 Milyondan fazla indirilen ve daha önce tanıtmış olduğumuz mobil yaşam simülasyonu BitLife, gelen güncellemeler ile daha eğlenceli bir hâl almaya devam ediyor.

BitLife hakkında daha önce bir yazı yazmıştık. Ve daha önce de anlattığımız üzere BitLife detaylı bir yaşam simülasyonu olduğu için hemen hemen her konu ile ilgili bir şey var. Daha önce Kumar oynama, Evcil Hayvan edinme, Hapisten kaçma gibi güncellemeler gelmişti. Bugün ise BitLife: Eski Sevgili güncellemesi ile karşımıza çıkıyor.

Peki bu güncelleme neleri içeriyor?

İlginizi Çekebilir

Bu güncellemenin esas konusu değil ama bu güncelleme ile oyunun hızlandığını söyleyebiliriz. Eskiden bir şeye tıkladığınızda bir miktar bekletiyordu, artık direk açıyor.

Güncellemenin esas konusu ise şu: Artık Relationships bölümünden eski sevgililerinizi ve eski eşlerinizi görebileceksiniz. Ne yani bu mu? dediğinizi duyar gibiyim. Tabii ki değil. Ex (Eski)’lerinizle artık iletişime geçebileceksiniz. İster stalklayın, ister hediye gönderin veya WhatsApp’tan “hala seni seviyorum” yazıp reddedince “pardon halama yazacaktım” deyip ters köşe yapın. Ya da arayıp onunla kavga edin, veya barışmak istediğinizi söyleyin! Eğer gözünüzü kan bürümüş ise onu öldürebilirsiniz de! 🔪

Bunları anlattığımızdan daha detaylı bir biçimde bu yeni güncelleme ile yapabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan 18 ₺ Değerinde Oyun Ücretsiz Oldu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Rhinohorn:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.