Black Desert Online için Yeni Güncelleme Duyuruldu

Rol yapma oyunu olan Black Desert Online oyunu için 1 Ekim 2019 güncelleme duyurusu yayınlandı.


Black Desert Online oyununda yeni güncelleme ile beraber Av Mevsimi, J’nin Hediyesi ve Disiplin Zamanı etkinlikleri duyuruldu. Bunun dışında görev, arayüz, eşya, canavar, içerik gibi çeşitli alanda düzenlemeler yapıldı.

Sevimli Petler İçin Yeni Görevler Eklendi

Black Desert Online’ın macera sever oyuncuları, sevimli petleri ile birbirinden eşsiz güzel ödüllere sahip olabilecek. Ayrıca 3 yeni görev ile daha fazla pet sahibi olabilecekler. Bu 3 görev: Kalis Delphe Şahini, Bartali’nin Kaba Tüylü Köpeği, Bareeds Junaid Kedisi görevleridir.

At Eğitme ve Çiftleştirme Yaparak EXP Bonusunu Kaçırmayın

16 Ekim 2019’a kadar at eğiterek ve çiftleştirme işlemi yaparak fazladan %50 binek EXP ve %100 eğitim EXP kazanın. Bununla beraber daha üst seviye at sahibi olma şansını da yakalayın. Maceracılar, eğer 15 seviye ve üzeri bir ata sahipler ise köylerdeki ahır bekçilerine giderek imparatorluk teslimatı gerçekleştirebilirler.

Av Mevsimi, 16 Ekim 2019’a Kadar Devam Edecek

16 Ekim 2019’a kadar Av Mevsimi etkinliği ile bol bol bereketli ödüller kazanın. Etkinlik dönemi boyunca avcılık, toplama ve balık toplama becerilerini kullananlar, nadir malzeme paketini kazanma şansını yakalayacak. Eğer sizde bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız yerlerinizi alın ve maceraya başlayın.

Bir önceki makalemiz olan Call of Duty: Mobile ve PUBG Mobile Karşılaştırması başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.