1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Black Desert Online Kapalı Beta Çıkış Tarihi Açıklandı

Black Desert Online Kapalı Beta Çıkış Tarihi Açıklandı
0

Avrupa’nın en çok beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye’ye geleceği haberi yaklaşık 1 ay önce yapımcı firma tarafından açıklanmıştı ve bugün oyunun Türkiye için ilk kapalı beta sürümünün çıkış tarihi yayınlandı.

Black Desert Açık Beta tarihi açıklandı.

Black Desert Online Nedir?

Black Desert Online 2014 yılında ilk olarak Kore’de Pearl Abyss isimli şirket tarafından piyasaya çıkan MMORPG tarzında bir oyun. Diğer MMORPG oyunlardan farklı olarak sandbox oynanış tarza sahip oyun oldukça geniş bir dünyaya sahip. Black Desert gerek grafik gerekse oynanış ve oyun dünyası bakımından çok zengin olması oyunu kendi türünde parmakla gösterilen bir oyun haline getiriyor. Oyunun en çok dikkat çeken özelliği yapabileceklerinizin bir sınırı olmaması ve sizi tamamen özgür bırakması diyebiliriz. İster bir korsan olun ve yağmalara katılın, ister  at üstünde ve ya bir at arabasıyla şehirler arası ticaret yapın, ister balık tutun, isterseniz de kendi halinizde ve ya grup olarak düşman yaratıkları öldürerek gelişiminizi sağlayın.

Oyunda bunun gibi birden çok ögenin bulunması oyunu keyifli kılan yönlerinden diyebiliriz. Ayrıca oyunun “Pay to win” değil. Kısaca para ile daha güçlü ve daha fazla özellik elde etme gibi ögelere yer verilmiyor. Fakat oyunu oynayabilmek için ilk başta oyunu satın almanız gerekli ama bu fiyatlandırma aylık değil sadece bir sefere mahsus oluyor.

[infobox color=”#dd3333″]Black Desert Online Harcayacağınız Paraya Değer Mi? başlılıklı detaylı inceleme yazımızı okumak için tıklayınız.[/infobox]

Black Desert Online Kapalı Beta Ne zaman Çıkacak?

Oyunun kapalı ve açık beta süreçlerinin ne kadar süreceği henüz belli değil fakat oyunun kapalı beta çıkış tarihi 8 Kasım 2017 olarak resmi sitesinde duyurulmuş durumda. Kapalı Beta sürecine dahil olabilmek için elinizde iki seçenek mevcut isterseniz oyunu 10 Ekim 2017 tarihine kadar resmi websitede satılan 3 farklı avantaj paketlerinden birini satın alarak kapalı beta sürecine hiçbir şarta ihtiyaç duymadan katılabilirsiniz yada buradaki linke tıklayarak resmi websitesine girip 11 Ekim 2017 tarihinden itibaren kapalı beta katılım başvurusu yapabilirsiniz.

 

Oyun içi bazı görseller;

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap