Black Desert Online Nasıl Ücretsiz Oynanır?

Merhaba Teknoloskop okurları, bu yazımızda size Black Desert Online’ı nasıl sürekli ücretsiz oynayabileceğinizden bahsedeceğiz.


Eğer Black Desert Online oynamak istiyorsanız ve paralı olduğu için alamıyorsanız size güzel bir fırsattan bahsedeceğiz. Black Desert Online oyununun ekibi, zaman zaman ücretsiz olarak katılabilmeniz için misafir kartı çıkarır ve sizin oyunu oynayabilmenizi sağlar. Tamamen ücretsiz bir şekilde Black Desert Online oyununu oynayabilmek için ise bazı şartlar koymaktadırlar. Eğer bu görevleri yerine getirirseniz tamamen oyuna erişim elde etme hakkı kazanacaksınız. Şu anda 17 Temmuz 2019’a kadar geçerli kampanyaya göre nasıl katılım sağlayabilirsiniz? Nasıl ücretsiz oynarsınız? Bunu açıklayacağız.

Şartlar Neler?

Şu anda düzenlenen etkinliğe göre nasıl tamamen ücretsiz oynayabileceğinizi anlatacağız. Eğer misafir kartına sahip olduysanız ve oyuna başladıysanız size 2 görev verilmektedir. İlk görev ise 7 gün boyunca oyuna girmek. 2. görev ise herhangi bir sınıf ile 50. seviyeye ulaşmak. Eğer kendinizin bu oyunu sevdiğini kanıtlarsanız ve bu seviyeye kadar ulaşırsanız size tamamen ücretsiz oynama hakkı tanınacaktır. Ayrıca belirtmekte fayda var: Eğer görevleri tamamladıysanız sürekli erişim kartınızı sonraki gün saat 12.00’de alacaksınız.

Kimlere Verilir?

Sadece yeni kayıt yaptıran üyeler için geçerlidir. Eğer eski bir üye iseniz bu fırsattan yararlanamazsınız. Eğer misafir olduğunuz süre etkinlikleri tamamlayamadıysanız malesef oyuna devam etmek için paket satın almak zorundasınız. Ayrıca eğer daha önce misafir kartı kullandıysanız bu etkinlikte de kullanabileceksiniz.

Misafir Kartı Nasıl Alınır?

Resmî web sitesinde kayıt olurken misafir kartı alabilirsiniz. Eğer daha önce kayıt olduysanız ve hiç oynamadıysanız giriş yaptıktan sonra üst kısımdan “Sayfam” bağlantısına tıklayın. “14 Günlük Ücretsiz Deneme” bağlantısından 2 hafta boyunca ücretsiz oynayabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Facebook'un Yeni Parası: Libra başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.