1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Black Desert Online’da “Lahn” Kutlamaları Devam Ediyor

Black Desert Online’da “Lahn” Kutlamaları Devam Ediyor

BlackDesertOnlineLahnOlusturma1

Severek oynanan oyun Black Desert Online’da yeni sınıf olacak olan Lahn gelişiyle birlikte birçok özel etkinlikler düzenlendi. Black Desert’e 30 Nisan’da adım atacak olan Lahn, oyunculara da birçok özel hediye getirecek. Üstelik Lahn‘ın gelişinin şerefine misafir oyucular oyuna giriş yapabilme imkanı yakalayacak.

Geçtiğimiz hafta tanıtımı yapılan duyurunun ardından birçok oyunu ön kayıt yaptırmaya başladı. Başvurular hâlâ devam ediyor. Büyük merak uyandıran yeni sınıfın tanıtımına özel, çok sayıda etkinlik düzenleniyor ve ödüller dağıtılıyor.

Oyuncular Lahn karakteri için düzenlenen özelleştirme etkinliğine katılabiliyor. Lahn‘ın, Black Desert Türkiye ve MENA‘ya adım atacağı ilk güne kadar etkinliğe katılan oyunculara “kutsanmış elçi parşömeni (100 dakika)” ile “Lahn iç çamaşırı kutusu” ödüllerini alabilecek. Ek olarak “bıçak sarılan çiçek” unvanı da oyuncuları bekliyor. Özelleştirdikleri karakterini resmi Black Desert Türkiye hesabında paylaşan oyuncular arasında seçilecek 20 kişiye de “Lauren Ailesi Hediye Kutusu” ve “Merv Paketi” hediyelerinin sahibi olacak.

Oyun hakkında fikir edinmek ve yeni sınıfı test etmek isteyen oyuncular için de 14 günlük misafir kuponu buluyor. 14 gün boyunca Black Desert Dünyasını keşfetmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Heavy Metal Machines'te Lig Heyecanı Başlıyor başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba ben hBurus. İstanbul'da yaşıyorum. Teknoloskop kurucu editörüyüm. Teknoloji ve oyun dünyasından aldığım haberleri sıcağı sıcağına size aktarıyorum. GG!

Yorum Yap