1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Black Desert’te Kurban Bayramı Fırsatlarını Kaçırmayın

Black Desert’te Kurban Bayramı Fırsatlarını Kaçırmayın
0

Kurban Bayramı yaklaşırken Black Desert Türkiye & MENA ekibi, güzel etkinliklerle önümüze gelecek.


Bildiğiniz üzere Kurban Bayramı yaklaşıyor. Şimdiden tüm müslümanların Kurban Bayramı hayırlı olsun. Kurban bayramı yaklaşırken Black Desert Türkiye & MENA ekibi de özel etkinlikler düzenliyor. Peki bu etkinlikler neler? Hep beraber göz atalım.

Kurban Bayramında Yeni Etkinlikler ve Ödüller

Dünyadaki insanlar, Kurban Bayramı için hazırlıklar yaparken Black Desert Online Türkiye & MENA evreni de bu hazırlıklara katıldı ve özel etkinlikleri duyurdu. Black Desert dünyasının okyanus ve nehir kıyılarında bulunan altın alabalıklar, ışıl ışıl parlayacak. Bu değerli hazineleri arkadaşları veya akrabaları ile paylaşmak isteyenler 28 Ağustos 2019’a kadar maceracılardan özel fiyatlar ile satın alabilecek. Bunun dışında maceracılar, yalnızca 7 “Vefa” karşılığı her gün alabilecekleri, inci eşyalar elde edebilecekleri, içerisinde “Lauren Ailesi Hediye Kutusu” bulunan “İnci Dükkanı” fırsatından 14 Ağustos 2019’a kadar yararlanabilecek. Sizde bu şenliğe katılarak Black Desert Türkiye & MENA’da daha güzel bir bayram geçirin.

 

Özel İndirimler Geliyor

Bayram kutlamaları ile birlikte özel indirimler de maceracıları bekliyor olacak. 21 Ağustos 2019’a kadar devam eden bu kampanyaya göre hem Steam hem de Black Desert’in resmi web sitesinde oyunlara erişim paketleri %50 indirimli olarak satışa çıktı. Siz de indirimli fiyattan bu maceraya ortak olmak istiyorsanız hemen alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap