Black Desert’te Su Parkı Açılıyor

Eğlenceli bir tatil geçirebileceğiniz Terrmian Su Parkı Black Desert evreninde hizmete giriyor. Peki neler var?


17 Temmuz 2019 ve 28 Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte birçok oyun, eğlenceli içerik ve ödüller bulunuyor. Bu parkta eğlenceli zamanlar geçirebilir, çeşitli mini oyunlara katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca yeni bir oyuncu iseniz 31 Temmuz 2019’a kadar misafir kartınız ile sürekli erişim hakkından yararlanabilirsiniz.

Etkinlikler Neler?

Birçok etkinlik bulunan bu parkta çeşit çeşit etkinliklere katılarak zaman geçirebilirsiniz. Aşağıdaki listede etkinliklerden detaylıca bahsedeceğiz.

 • Dev Deniz Tarağını Kır Bir mesafeden deniz tarağını kırmaya çalıştığınız bir oyundur. Altın balık, keskin kara kristal parçası gibi çeşitli ödüllerden birinin sahibi olabilirsiniz. Ek olarak deniz tarağı her 2 saatte bir belirir ve 30 dk boyunca saldırıya uğramaz ise kaybolur.
 • Yeni Topçu Aranıyor Bu etkinlikte denizdeki Terrmian korsanlarına karşı savaşıyorsunuz. Ödül olarak Terrmian nişanı veya hafıza parçasına sahip olabilirsiniz.
 • Heyecan Verici Dalış Adı üstünde bu etkinlikte parkın en yüksek noktasından dalış yaparak seviye, beceri veya yaşam EXP %10 elde edebilirsiniz.
 • Kaptan Moguly ve Ürpertici Hayalet Gemi Bu ürkütücü ve gizemli gemide gezmek size daha büyük ödüller kazanmanızı sağlayabilir. Ödüllerden bazıları ise 120 EXP katkı puanı, +150 Sağlık EXP, +50 litre limit gibi ödüllerdir.
 • Dıkşın Dıkşın Havadaki poligonları vurarak ödüllerin sahibi olabilirsiniz. 50 EXP katkı puanı ve özel hindistan cevizi suyu gibi birçok ödülün sahibi olabilirsiniz.
 • Yazı Kurtar Su parkındaki ele geçirilmiş ruh yaramazlık peşinde. Eğlence ve aktivitelere karışan ele geçirilmiş ruhu parktan göndermeye ne dersiniz? O zaman bu görev tam size göre. Hafıza parçası, özel üzüm parfe gibi birçok ödülün sahibi olabilirsiniz.
 • Balinalara Yardım Et Bu görevdeki amacınız yavru balinaları iyileştirmek olacak. Bu görevleri gerçekleştirerek yine birçok ödülün sahibi olabilirsiniz.
 • Terrmian Atlama Taşı Bu görevdeki amacınız hareketli taşların üzerinden düşmeden atlamaya çalışmak. Bu tehlikeli yollardan geçebilecek misin?
 • Kral Deniz Tarağı’nı Çekiçle Adından da anlaşılacağı gibi deniz tarağını çekiçleyerek özel ödüllerin sahibi olabilirsiniz.
 • Hazine Avcısı Oyun saatiyle akşam saat 20.00’den itibaren sabah saat 07.00’ye kadar sahilin bazı noktalarında çeşitli hazineler olacak. Sizde bu hazineleri bularak 5 adet kara taş, altın balık, konsantre sihirli kara taş gibi birçok ödülün sahibi olabilirsiniz.
 • Terrmian Parası Biriktir Terrmian parası, bu parkta kullanılan bir para birimidir. Kaptan Moguly, meyve suyu satıcısı veya restoran çalışanlarına yardım ederek bu paradan kazanabilirsiniz.
 • Giorio’nun Özel Dükkanı Terrmian parası ile alışveriş yapabileceğiniz bir noktadır.
 • Mayo Görevi Her ailenin yalnızca 1 kere alabileceği “Çok Güzel! Pu!” görevi ile 50 Terrmian nişanı karşılığında 1 havalı mayo sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Etkinliklerden Bazı Görseller

Bir önceki makalemiz olan Mobile Legends: Bang Bang Dünya Şampiyonası Başlıyor başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.