Cedric Nasıl Final Yaptı? Herkesi Şaşırtacak Final

cedric son bölüm filan

Çocukken ve hatta hala hayranı olduğumuz çizgifilm Cedric nasıl bir son ile sona eriyor ?

Bu soruyu zaman zaman merak etsekte hiç bir sonuca ulaşamamış olmamız mümkün çünkü çok ilginç ve şok edici bir sona sahip olan Cedric finali Türkiye dahil bir çok ülkede yasaklandı.Cedric herkesin bildiği üzere hep 8 yaşında ve Chen​’e olan ilgisini ve aşkını konu alan bölümler içeriyordu. Bununla birlikte en bilindik repiliği ise “8 yaşındaysanız hayat gerçekten çok zor” peki çizgidizi nasıl bir sonla bitii?

Related Post

Cedric, çizgi filmin sonunda 28 yaşına geliyor ve Chen ile tartışıp küsüyor. Chen ile arası bozulan Cedric, sarhoş olup Chen’in evine zorla girerek ve Chen’e tecavüz ediyor. Bir çocuk içeriğinden şiddet ve cinsellik temalı bir senaryoya geçiş yapan Cedric‘in senaristi ise diziyi “8 yaşındaysanız hayat çok güzel ama 28 yaşınıza geldiğinizde işler değişiyor” diyerek bitirmiş. Cedric’in final bölümü müstehcenlik ve olumsuz davranışlar içerdiğinden ülkemiz de dahil bir çok ülkede yasaklı.

Faris Kaya: Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen, video oyunlarını ve Tuğba'yı seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 27 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümü mezunu.

Yorumları Görüntüle (1)

  • valla çocukken en sevdiğim çizgi dizinin böyle final yapacağını beklemezdim gerçekten

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.