CES 2022 süresi güncellendi

CES 2022 süresi güncellendi. Koronavirüs sebebiyle alınan bu kararın yanı sıra CES 2022 etkinliğiyle ilgili bazı bilgiler verildi.

CES 2022, pek çok teknoloji meraklısının beklediği bir etkinlik olarak bizleri karşılıyor. Geçmişten bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen etkinlikte pek çok teknoloji firması yapmış olduğu önemli duyurularla kullanıcıları bilgilendiriyor ve onların heyecanına heyecan katıyordu. Bu yıl düzenlenmesi beklenen CES 2022 etkinliği ile birlikte alınan kararlardan birisi etkinliğin bir gün erken bitirilmesi oldu.

Huawei gelirleri rapor ile birlikte duyuruldu

CES 2022 süresi değişti

CES 2022 etkinliği bu yıl 5 Ocak 2022 ile 8 Ocak 2022 tarihleri arasında düzenlenecekti. Alınan karara göre etkinlik bir gün erken sonlandırılacak. 8 Ocak yerine 7 Ocak 2022 tarihinde bitmesi planlanan etkinliğin bu tarihte bitirilmesinin sebebi koronavirüs salgınının ABD’de artışa geçmesi olarak açıklanıyor. Açıklanan verilere göre Amerika Birleşik Devletleri’nde 25 Aralık’ta 58.000’in üzerinde açıklanan günlük vaka sayısı 30 Aralık’ta 585.000’in üzerinde açıklandı. Kısacası ülkede ciddi bir artış yer alıyor.

Related Post

CES 2022 etkinliği ile birlikte bizi nelerin beklediği şimdiden kullanıcılar için merak konusu oldu. Geçtiğimiz yıl CES etkinliğinde pek çok duyuru yapıldı. CES, Tüketici Teknolojileri Derneği olarak bir açılıma sahip. Bu etkinlikte genel olarak yeni ürünlere yer verilip çeşitli bilgiler paylaşılıyor. Geçtiğimiz yıl robot süpürgeler, yüksek hızda SSD’ler ve kaliteli monitörler gibi pek çok ürünün tanıtımı yapılmıştı. Bu yıl salgının artması sebebiyle Google, Microsoft ve Amazon gibi pek çok firmanın bu etkinliğe katılmayacağı bilgisi alındı.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.