Construct: Escape the System ücretsiz oldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Construct: Escape the System ücretsiz

15 TL değerindeki Construct: Escape the System ücretsiz olarak yayınlandı. Oyuncular hemen bu fırsatı kaçırmadan yararlanabilir.

Indiegala, zaman zaman sunduğu ücretsiz oyun kampanyaları ile hem kaliteli hem de güzel oyunları oyunculara dağıtıyor. Bu sefer Steam’de 15 TL’ye satılan bir oyunu bedava yapan firma, kullanıcılara yeni bir deneyim yaşatıyor.

Satisfactory Update 4 yenilikleri

Construct: Escape the System ücretsiz olarak yayınlandı

Oyunun konusundan bahsetmek gerekirse ana karakter, bir bilgisayar sisteminin içinde yer alıyor. Amaç sistemden kaçmaya çalışmak için doğru yolu bulmak, keşif yapmak. Sistemden kaçmayı denemek için oyuncunun çözebileceği birçok bulmaca bulunuyor. 6 saate kadar oynanış süresi vaat eden bu oyun, 8 farklı yetenek küresine sahip. Fantastik dünyanın kapılarını açan bu oyunda oyuncular eğlenceli ve bir o kadar da ilginç anlar yaşayabilir.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Wİndows XP SP2 işletim sistemi, Intel Core 1.8 GHz çift çekirdek işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce GTS 450 veya eş değer AMD ekran kartı, DirectX 9.0 ve 800 MB depolama alanı olarak karşımıza çıkıyor.

Construct: Escape the System ücretsiz

Indiegala sitesinden oyunu almak için yapılması gereken şey öncelikle web sitesine girmek ve sonrasında “Showcase -> Freebies“ kısmına tıklamak. Burada yer alan oyuna girdikten sonra alt kısımdan oyunu kütüphanesine ekleyen kullanıcı değişen butona basınca sayfaya yönlendirilecek. “Showcase” kısmından oyunu indirmek mümkün oluyor. Oyun doğrudan verildiği için kullanıcı oyunu oynarken herhangi ek bir şey yapmasına gerek kalmıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.