Control ücretsiz olarak oynanabilir oldu

Control ücretsiz oldu. Oyuncular hemen bu oyunu kütüphanesine ekleyerek bu fırsatı kaçırmadan istediği zaman oynayabilir.

Yılbaşı ile birlikte pek çok oyun mağazasında indirimler görülmeye başlandı. Bu mağazalardan birisi olan Epic Games Store, her gün bir oyunu bedava vermeye başlamıştı. Şimdi bu oyunların arasına bir yenisi daha eklendi. 159 TL değerindeki Control oyunu oyuncular tarafından bedava bir şekilde oynanabiliyor.

Steam Kış İndirimleri 2021 yılında da hareketli

Control ücretsiz oldu

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan Control oyunu, aksiyon ve macera türünde tek kişilik bir oyun olarak bizleri karşılıyor. Oyunun hikayesi de bir o kadar ilgi çekici olmakta. Hikayeye göre Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinde bulunan gizli bir büroyu dünya dışı varlıklar istila etti. Bununla birlikte yeni müdür olarak ana karakter seçildi. Ana karakterin amacı kontrolü ele almak. Kadın karakterin yer aldığı oyun birinci şahıs nişancı şeklinde oynanıyor. Daha önce Epic Games Store’da ücretsiz olan bu oyun eleştirmenler tarafından yüksek puanlar almış durumda.

Related Post

Oyuncuların severek oynadığı bu oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i5-4690 veya AMD FX 4350 işlemci, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 280X ekran kartı ve DirectX 11 bulunuyor. Önerilen sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i5-7600K veya AMD Ryzen 5 1600X işlemci, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1660 veya AMD Radeon RX 580 ekran kartı ve DirectX 12 yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.