Creature in the Well ücretsiz oldu

Creature in the Well ücretsiz olarak yayınlandı. Oyuncular hemen bu fırsatı kaçırmadan oyuna sahip olabilir, oyunu istediği zaman oynayabilir.

Pek çok oyun firması bazen sunduğu ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuları memnun etmeyi başarıyor. Sunulan oyunlar arasında aksiyon, simülasyon veya macera gibi pek çok oyun yer almakta.

FidelityFX Super Resolution özellikleri açıklandı

Creature in the Well ücretsiz hale geldi

Epic Games Store’da kısa süreliğine bedava olarak yayınlanan Creature in the Well oyunu, izometrik bir şekilde oynanan aksiyon dolu bir zindan platformu olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların oyundaki amacı yaratıklarla savaşıp galip gelmesi. Pek çok özelliğe sahip olan bu oyun, 20’nin üzerinde eşsiz öğeye sahip. Bu öğeler oyunun oynanış biçimini ve tarzı değiştirebiliyor.

Eleştirmenlerden ve birçok oyuncudan ortalama bir puan alan bu oyunu almak isteyen kullanıcılar Epic Games hesabına giriş yaptıktan sonra ana sayfadan ücretsiz oyuna ulaşabilir ve oyunu kütüphanesine ekleyebilir.

Related Post

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i3-530 işlemci, 4 GB RAM, 5 GB depolama alanı ve NVIDIA GeForce GTX 470 ekran kartı olarak yer alıyor. Oyunun önerilen sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, 10 GB depolama alanı ve NVIDIA GeForce GTX 760 ekran kartı bulunuyor. Kısacası oyunun sistem gereksinimleri çok yüksek olmamakla birlikte oyuncular tarafından günümüz sistemlerinde rahatlıkla oynanabilir düzeyde.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Mushroom Cats 2 ücretsiz oldu başlıklı makalemizde Mushroom Cats 2 ve Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.