CS GO yenilikleri duyuruldu, güncellemenin detayları

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

CS GO yenilikleri

CS GO yenilikleri açıklandı. Valve ekibi, yeni güncellemenin detaylarını paylaşarak oyuncuların güncelleme hakkında bilgi almasını sağladı.

CS GO, günümüzün en çok oynanan ve e sporda da sıklıkla tercih edilen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun kısa sürede bu kadar çok büyümesinin sebebi aksiyon tarzı bir oyun olması ve zamanında CS 1.6 gibi popüler sürümleri ile bilinmesi. CS GO bu zamana kadar aldığı güncellemeler ile birlikte hep daha iyi bir hale gelirken son güncelleme ile birlikte büyük yenilikler açıklanmış oldu.

FarmVille 3 çıkış tarihi duyuruldu, işte yenilikler

CS GO yenilikleri oyuncular ile paylaşıldı

Önce Half-Life modu olarak sürülen ve sonrasında Counter Strike olarak geliştirilen bu seri, 2012 yılında CS GO oyununu duyurmuştu. O günden günümüze kadar gelişen CS GO oyununun en büyük güncellemelerinden biri ile karşı karşıyayız. CS GO Operation Riptide güncelleme paketi ile birlikte yeni haritalar oyuna eklenirken kaplamalar, silah koleksiyonları ve ajanlar da ön plana çıkıyor.

CS GO yenilikleri

Oyuna eklenen yeniliklerden birisi kısa maçlar oluyor. 5’e 5 karşılıklı oynanan 16 rauntluk maçlar yaklaşık 25 dakika sürerek hızlı bir şekilde oynanabiliyor. Buna ek olarak bir de her şeyin serbest olduğu bir ölüm maçı modu oyuna eklendi. Bu mod ile birlikte oyuncu ister takım arkadaşını ister karşı takımın oyuncusunu vurabiliyor. Kaosun yaşanacağı bu ortam ile birlikte oyuncular aksiyon dolu bir atmosfere giriş yapıyor.

Yeni güncelleme bunun yanı sıra bazı küçük değişiklikler de yapıyor. Bunlar arasında Deagle ve M4A1-S silahının hasarının azaltılması, polis kalkanının kullanılabilmesi, bazı haritaların güncellemesi ve yeni haritalar gibi yenilikler oyuna can katıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.