Cube Runner ücretsiz olarak oyunculara sunuldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Cube Runner ücretsiz

Steam’de 74,99 TL değerine sahip Cube Runner oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. Oyunu almak için birkaç adım uygulamak yeterli oluyor.

Pek çok oyun firması zaman zaman sunduğu ücretsiz oyun kampanyaları ile birlikte oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu kampanyalar ile birlikte oyuncuların elde ettiği oyunlar onların bu konuda ücretsiz bir şekilde oyun oynayabilmesini sağlıyor. Bazı oyunlar kısa süreli ücretsiz oynanırken bazıları tamamen ücretsiz bir şekilde paylaşılıyor.

Among Us ücretsiz oldu

Cube Runner kısa süreliğine ücretsiz hale geldi

Platform oyunu olan Cube Runner, oyunculara eğlenceli anlar yaşatıyor. Oyun 300 farklı başarıma sahip 3 boyutlu görünümde bir ortam ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Oyuncuların amacı zorlu hedefleri aşmak, başarılı bir şekilde bölümü tamamlamak. İlginç özelliklere sahip bu oyun oyuncunun başını döndürebilir.

Cube Runner ücretsiz

Oyuncuların bu oyunu alması için öncelikle Indiegala sitesine girip hesabına giriş yapması ve sonrasında üst menüden “Showcase -> Freebies” kısmına giriş yapmaları gerekiyor. Bu kısımda yer alan Cube Runner adlı oyunu seçtikten sonra oyun sayfasının alt kısmına gelerek oyunu kütüphaneye ekleme butonuna basmak gerekiyor. Sonrasında başka bir simge oluşacak. Bu simgeye bastıktan sonra profildeyken “Showcase” menüsüne girildiğinde oyunu indirmek mümkün olacak. Oyun yalnızca Windows için ücretsiz oynanabiliyor.

Oyuncuların oyunu oynaması için en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows XP işletim sistemi, 1.5 GHz işlemci, 1 GB RAM, 256 MB VRAM ve DirectX 9.0x destekli ekran kartı ile 250 MB depolama alanı gerekiyor. Kaliteli grafiklere sahip bir oyun için sistem gereksinimleri gayet yeterli.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.