Cyberpunk 2077 özür videosu yayınladı

2012 yılından beri geliştirilmekte olan Cyberpunk 2077 oyunu için bir özür videosu yayınlandı. Yayınlanan videoda Cyberpunk 2077 ile ilgili bazı detaylar verilirken tüm oyunculardan özür dilendi.

Pek çok kullanıcının beklediği oyunlardan birisi olan Cyberpunk 2077, çıktığı günden beri pek çok sorun ile karşı karşıya kaldı. Yaşanan bu sorunlar hem CD Projekt Red şirketini hem de oyuncuları etkileyen bir durum olmuştu.

STAR WARS Battlefront II ücretsiz oldu

Cyberpunk 2077 özür videosu paylaştı

CD Projekt Red, daha önce çıkardığı kaliteli oyunlar ile kendini kanıtlayan bir oyun yapım firmasıydı. Son yaptığı oyunu harika bir şekilde anlatan ve çıktıktan sonra yaşanan çeşitli optimizasyon sorunları ve buglar kullanıcıları çileden çıkaran durum oldu. Bu durumun yaşanmasının sebebi ise oyuncuların daha fazla ertelenme istememesiydi. Bundan dolayı oyun optimize edilmeden paylaşılmak zorunda kaldı.

Bazı oyunculara göre büyük ve güvenilir bir firmanın çöküşü olarak adlandırılan bu durum, bazı oyunculara göre affedilebilir bir olay. Firmanın son paylaştığı özür videosunda yaşanan bu durumdan dolayı tüm oyunculardan özür dileniyor. Gelecekte yayınlanacak olan bazı güncellemeler hakkında bilgi veren CD Projekt Red, oyuncuları aydınlattı.

Related Post

Firma, normalde 2021 yılı içerisinde büyük yani yeni özellik güncellemelerinin yer aldığı bir sürüm yayınlayacaktı fakat yaşanan bu sorundan dolayı şu ana kadar 3 bug fix güncellemesi paylaşıldı. 2021 yılı için yol haritasını paylaşan ekip 2 yeni optimizasyon güncellemesi daha olacağını açıkladı. Sonrasında 2022 yılına kadar ücretsiz DLC paketleri oyunculara sunulacak.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan STAR WARS Battlefront II ücretsiz oldu başlıklı makalemizde Epic Games ve Oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.