Discord Nitro Türkiye fiyatı güncellendi, işte yeni fiyatlar

Discord Nitro Türkiye fiyatı yeni haliyle karşımıza çıkıyor. Discord yönetimi, ilk olarak Türkiye, Brezilya ve Polonya’da geçerli olacak yeni fiyatlandırma sistemine geçiş yaptı. Yeni fiyatlandırma sistemi sayesinde aboneliğe uygun fiyattan ulaşmak mümkün oluyor.

Günümüzün en çok tercih edilen sohbet yazılımlarından birisi olan Discord, son zamanlarda Nitro aboneliğine önem göstererek pek çok yeni özellik geliştiriyor. Profil görüntüsüne hareketli görüntü eklemek, arka plan eklemek, sunucu boostlamak ve 100 MB’a kadar dosya yükleme gibi özellikleri kullanıcılar ile paylaşan Discord, en uygun fiyatı sunmaya gayret ediyor.

Nioh: The Complete Edition ücretsiz oldu

Discord Nitro Türkiye fiyatı açıklandı

Discord Nitro için açıklanan yeni fiyat eskisine göre oldukça uygun. Çünkü normal şartlarda abonelik alırken dolar bazlı bir satış gerçekleşiyordu. Artık Türkiye’ye özel bir fiyat sayesinde Türk kullanıcılar Türk lirası üzerinden abonelik sahibi olabilecek. Yeni fiyatlandırmaya göre Nitro aboneliği aylık 26,99 lira iken yıllık 269,99 lira olmuş durumda. Nitro Klasik aboneliği aylık 13,49 lira iken yıllık 134,49 lira olmuş durumda. Sunucu takviyesi almak isteyen bir kişi ise aylık 41,99 ve yıllık 419,99 lira ödeyerek bu fırsattan yararlanırken şunu da belirtmekte fayda var ki Discord, sunucu takviyesi için fiyatları bir miktar yüksek tutmuş durumda. Çünkü fiyat dolar bazlı daha ucuz görünmekte.

Related Post

Discord yönetimi, şimdilik yalnızca 3 ülkede geçerli olan bu fiyatlandırmanın ilerleyen zamanlarda daha fazla ülkeye de yaygınlaşacağını duyuruyor. Discord aboneliğinden yeni fiyat üzerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar uygun bir ödeme yöntemi ekleyerek bu fırsattan yararlanabiliyor. Bunun için Türkiye’deki bankalardan bir ödeme yöntemi seçmek gerekiyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.