1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları
  3. Dungeons 3 ücretsiz olarak yayınlanıyor

Dungeons 3 ücretsiz olarak yayınlanıyor

Dungeons 3 ücretsiz
16

Her hafta ücretsiz oyun dağıtan Epic Games bu hafta Dungeons 3 oyununu kısa süreliğine ücretsiz olarak paylaşıyor.

Steam, Microsoft Store, Epic Games gibi pek çok mağaza zaman zaman yaptığı ücretsiz oyun kampanyaları ile müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Bu hafta Dungeons 3 oyununu bedava hale getiren firma, oyuncuların kütüphanesini doldurmaya devam ediyor.

Kingdom: Classic ücretsiz olarak yayınlandı

Dungeons 3 oyunu kısa süreliğine ücretsiz oluyor

1 hafta boyunca Dungeons 3 oyunu oyuncular tarafından bedava olarak alınabilecek. Oyuncular hesabına giriş yaptıktan sonra oyunu alarak kütüphanesine ekleyebilecek. Yarın akşamdan itibaren ücretsiz olacak oyun, kullanıcılara strateji tarzında bir oyun sunuyor.

Dungeons 3, hem tek hem de çok oyunculu desteğe sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. RPG tarzı grafiklere sahip oyun yukarıdan 3 boyutlu bir kamera ile birlikte oynanıyor. Oyunun özellikleri arasında RTS modu, gelişmiş zindan simülasyonu, güçlendirilmiş yönetim sistemi, birçok görev ve kaliteli bir seslendirme yer alıyor.

Dungeons 3 ücretsiz

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri için Windows 7 64 Bit, Intel Core Quad 2.8 GHz veya AMD FX 6000 serisi 3.5 GHz işlemci, 4 GB RAM, 5 GB depolama alanı, DirectX 11 destekli AMD veya NVIDIA marka en az 1 GB VRAM bulunan bir ekran kartı ve Shader Model 5.0 desteği gerekiyor. Bu sistem gereksinimlerini karşılayan oyuncular oyunu hemen oynamaya başlayabilir.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan Kingdom: Classic ücretsiz olarak yayınlandı başlıklı makalemizde Campaign, Free ve Game hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap