1. Ana Sayfa
  2. Oyun

eFootball 2022 oyunu hakkında firmadan açıklama geldi

eFootball 2022 oyunu hakkında firmadan açıklama geldi
0

eFootball 2022 oyunu hakkında firma tarafından önemli bir açıklama yapıldı. O açıklamayı ve detaylarını sizler için haberimizde paylaştık.

Geçtiğimiz dönemlerde duyurulan eFootball 2022, PES oyununun devamı olarak karşımıza çıkacaktı. Firma, oyunu öyle bir anlatıyordu ki insanlar bu oyuna karşı yüksek bir beklenti içerisine girmişti. Çeşitli sitelerin oyunu ballandıra ballandıra anlatması oyunun heyecanla bekleyişini arttırdı. Oyun çıktıktan kısa süre sonra Steam’de %9 olumlu oya sahip olarak büyük bir tepki çekti.

eFootball 2022 ücretsiz olarak piyasaya sürüldü

eFootball 2022 oyunu tepki çekti, firma açıklama yaptı

PES oyununun devamı olan eFootball 2022, Unreal Engine 4 ile geliştirilen bir oyun. Unreal Engine 4 oyunu ile birlikte bu zamana kadar yapılan pek çok oyun gerçekçi ve kaliteli grafiklere sahip olmasıyla biliniyor. Bu da oyuncuların hevesini daha da arttıran bir durum olmuştu. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen eFootball 2022, oyuncular için büyük bir hayal kırıklığı oluşturdu. Beklentinin altında olan bu oyun, tarihin en büyük fiyaskolarından birisi olarak kayıtlara geçti.

eFootball 2022 oyunu

Oyuncular oyunun grafiklerinin çok iyi olmadığını ve tasarımsal açıdan bazı hataların bulunduğunu belirtirken aynı zamanda oyun içerisinde çeşitli hataların da yer aldığı söyleniyor. Aynı anda PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarına çıkan eFootball 2022, kısacası beğenilmeyen bir oyun oldu.

eFootball 2022 oyunuyla ilgili bir açıklama paylaşan KONAMI, yaşanan bu olaylardan haberdar olduğunu ve çeşitli sorunların oyun içerisinde yer aldığını belirtti. Yaşanan bu sorunların Ekim güncellemesi ile birlikte çözüleceğini belirten KONAMI, geri bildirimleri almaya devam edip diğer sorunları da çözeceklerini açıklıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap