Elon Musk yeni ürün tanıtarak gönderme yaptı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Elon Musk yeni ürün

Elon Musk yeni ürün tanıtımı yaptı. Bununla birlikte Apple firmasına da gönderme yapmış oldu. Yeni ürünler kısa sürede tükendi.

Apple, geçtiğimiz günlerde yeni bir ürününü tanıtmıştı. Bu ürün bir parlatma beziydi. Parlatma bezinin fiyatının 249 TL olması dikkat çekiyordu. Apple’ın bu ürünü bu kadar yüksek fiyata satmasının sebebini bazıları Apple logosu olarak açıklarken bazıları ithal ürün olmasından kaynaklı olduğunu belirtiyordu. Elon Musk, yapmış olduğu yeni bir paylaşımda hem Apple’a gönderme yaptı hem de yeni ürünleri satışa koydu.

Apple Car çıkış tarihi gecikebilir

Elon Musk yeni ürün tanıttı

Tesla, mağazasında Cyberwhistle isminde yeni bir ürüne yer verdi. Bir düdük olan ve metalik görünüme sahip olan bu ürünün fiyatı 50 dolar olarak açıklandı. Satışa açılan ürün kısa sürede tükenerek limitli ürünlerin bitmesine sebep oldu. Bu olaydan sonra yaşanan bir diğer ilginç olay 50 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan ve kısa sürede tükenen düdüğün çeşitli sitelerde 2.000 doların üzerinde bir fiyata satılması oldu.

Elon Musk yeni ürün

Elon Musk, konu hakkında Twitter’da bir açıklama yaparak bilgi verdi. Elon Musk, yaptığı açıklamada ürünün tıbbi sınıf paslanmaz çelik olduğunu bahsederek kaliteli bir şekilde üretiminin yapıldığını vurguladı. Yani ürünün fiyatı 50 dolar olsa da verimli malzemelerden üretilmiş bir şekilde kullanıcıları karşılıyor. Buna ek olarak Apple hakkında da bazı açıklamalar yapan Elon Musk, Apple’ın basit parlatma bezi yerine bu ürünün alınmasını tavsiye etti. Apple’ın bu konuda bir dönüş yapıp yapmayacağı bilinmiyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.