1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Enes Batur’un Yeni Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Enes Batur’un Yeni Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
0

Geçtiğimiz yıllarda bir kaç Vine fenomeninin başlattığı ve YouTube fenomenlerininde hemen peşinden takip ettiği film çekme furyasına Türkiye’nin en tanınmış Youtube içerik üreticisi Enes Batur da dahil oldu.

Daha önceleri Cem Gelinoğlu’nun Ali Kundilli karakterini sinemaya taşıması ve bir miktar gişe elde etmesi sonucu bir çok sosyal medya fenomeni gözlerini sinema dünasına yöneltmişti. Halil Söyletmez’e ait ve Fenomen yapımı filmlerden en son beyaz perdeye çıkmış olan Cumali Ceber filmi oldukça fazla eleştiri almış ve zaman zaman alay konusu dahi olmuştu. Hatta bu film ekşi sözlükte günlerce tartışılmış ve hatta dalga konusu olmuştu. Öyle ki film IMDB üzerinden de 1.3/10 gibi bir puan elde etmişti.
[vurgu color=”#ff4d4d”]Reklam[/vurgu]


Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Tüm bunları geride bıraktığımız bu yıldan hemen sonra yani 2018 yılında ise karşımıza yeni bir Fenomen yapımı film çıkacak. Enes Batur’a ait olacak bu filmin adı ise Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? Enes Batur’un hayatını konu alacağını tahmin ettiğimiz filmin ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Oldukça kısa bir süreye sahip video yalnızca 57 saniye. Videoda Enes Batur’un ünlü ve popüler bir kişilik olduğunu, lüks bir arabadan indiğini ve insanların çevrelediği kırmızı bir halı üzerinde yürüdüğünü görmekteyiz.

Fragman bizlere film hakkında net bir bilgi vermese de filmin 19 Ocak 2018 tarihinde vizyona gireceğini öğrenmekteyiz.

Sizce Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi nasıl bir film olacak? Görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşın.

https://youtu.be/vAguTRTjEs8

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap