1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları

Epic Games her gün ücretsiz oyun dağıtacak

Epic Games her gün ücretsiz oyun dağıtacak
0

Epic Games ekibi oyuncular için her gün ücretsiz oyun hediyesi verileceğini belirtti. Yeni kampanyaların başlangıç tarihi de firma tarafından duyuruldu.

Yılbaşı yaklaşıyor, yılbaşının yaklaşması ile birçok firma kampanyalar düzenlemeye başlıyor. Bu kampanyalardan birine de Epic Games katılıyor. Firma, oyuncular için onlarca yeni oyun dağıtmaya başlayacak.

Cyberpunk 2077 fragmanı yayınlandı

Epic Games her gün ücretsiz oyun verecek

Epic Games Store, 17 Aralık 2020 tarihinden itibaren yılbaşı indirimleri kampanyasına başlıyor. 17-31 Aralık 2020 tarihleri arasında büyük indirimlerin yer alacağı mağazada birçok oyun %75’e varan indirimler ile buluşacak. Epic Games Store, yalnızca büyük indirimlerin olmayacağını da açıklayarak oyuncuları sevindirdi.

Firma, 17-31 Aralık tarihleri arasında yani 2 hafta boyunca oyunculara 15 ücretsiz oyun dağıtacağını açıkladı. Günlük olarak yenilenecek olan oyun kampanyaları ile kullanıcılar oyun kütüphanesine yeni oyunlar ekleyecek. Kısacası kullanıcılar bugünden itibaren 2021 yılına kadar bu haftakiler dahil 17 yeni oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecek.

Epic Games her gün ücretsiz oyun

Epic Games Store’un 15 gün boyunca ücretsiz oyun dağıtması bazı kullanıcıların arasında soru işareti de bırakıyor. Bazı oyuncular Red Dead Redemption 2 veya Cyberpunk 2077 gibi büyük bir oyunun ücretsiz olup olmayacağını düşünüyor. Bilindiği üzere firma daha önceden GTA 5, Civilization 6 ve daha birçok büyük oyunu ücretsiz yapmıştı. Epic Games firmasının böyle bir şey yapıp yapmayacağı henüz bilinmiyor fakat dağıtılacak 15 oyunun birkaçının büyük oyunlar olacağı tahmin ediliyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.

Yorum Yap