1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları

Epic Games kampanyası ile bedava oyun alınabilecek

Epic Games kampanyası ile bedava oyun alınabilecek
0

Epic Games kampanyası ile birlikte yeni bir oyuna sahip olmak mümkün. Bu konuda ücretsiz olan oyun hakkında bilgiler verip nasıl alınacağından bahsedeceğiz.

Epic Games, her hafta bir veya birden fazla bedava oyun kampanyası yaparak kullanıcıları mutlu etmeye çalışıyor. Bu hafta yeni bir oyunu ücretsiz hale getiren Epic Games, Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse oyunu ile oyunculara yeni bir deneyim yaşatıyor olacak.

Minecraft Live 2021 mobları duyuruldu

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse ücretsiz oldu

Epic Games Store’da kısa süreliğine ücretsiz olan Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, zombi temalı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyonun dibine kadar yaşandığı bu oyundan bahsetmek gerekirse oyunda ana karakter bir zombi olarak yer alıyor. Zombi, çevredeki canlıları yiyerek yaşamını sürdürüyor ve eğlenceli hareketler sergileyebiliyor. 1959 yılında bir şehirde geçen bu oyun, sunduğu nostaljik grafikler ile de ön plana çıkıyor.

Epic Games kampanyası

Oyunun özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse insanları yeme, zombi ordusu oluşturma ve çok oyunculu destek özelliklerini belirtebiliriz. Oyunu oynamak isteyen bir birey Epic Games Store’a girerek oyuna sahip olabilir. Çok yüksek puana sahip olmayan Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse oyununun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i3-4170 veya AMD A8-7600 işlemci, 8 GB RAM ve 5 GB depolama alanı yer alıyor. Önerilen sistem gereksinimleri ise aynı şekilde bulunuyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap