1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games ücretsiz oyun kampanyasına devam ediyor

Epic Games ücretsiz oyun kampanyasına devam ediyor

10

Epic Games bu hafta ücretsiz oyun kampanyasına 2 yeni oyun ekledi.

Geçen yıldan beri bedava oyun kampanyaları paylaşan Epic Games, 2020 yılında da bedava oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu zamana kadar yüzlerce oyunu bedava bir şekilde dağıtan ekip, oyuncuların gönlünde taht kurarak büyük ücretsiz oyun kampanyaları sayesinde dünya çapında tanınan popüler bir firma haline geldi.

Unity Learn Premium ücretsiz hale geldi

Epic Games ücretsiz oyun kampanyasında 2 yeni oyun duyurdu

Bu hafta 2 yeni oyunu ücretsiz yapan Epic Games firması, bazı oyuncuları yine sevindirmeyi başardı. Ücretsiz olarak yayınlanan ilk oyun AER oldu. Oyunun amacı kuş uçurmak. Kuş ile keşif yapıp yeni yerler bulmak, gizemleri araştırmak, dünyayı keşfetmek. Her adımda dünyanın sonu daha da yaklaşacak.

Epic Games platformunda ücretsiz olan bir diğer oyun ise Stranger Things 3: The Game oldu. Bilim kurgu türü ile korku karışımı bir film olan Stranger Things hayranları için geliştirilen bu oyun, 3. sezonun içerisinde geçmekte. Oyunu oynarken diziden bazı esintilere rast gelinecek, zaman zaman gizemli olaylar yaşanabilecek.

Epic Games ücretsiz oyun

Epic Games, bu 2 oyunu ücretsiz yapmasının yanı sıra sınırsız bir şekilde her kupon kullanımından sonra verilen 60 ₺ indirim kampanyasına devam ediyor. Ek olarak bazı oyunlarda da büyük indirimler yer alıyor. Bu oyunlar arasında Borderlands 3, SnowRunner, ARK: Survival Evolved oyunları da yer alıyor. Kampanyaya katılmak için Epic Games Store sitesine girerek üyelik hesabı ile oyunu almak gerekir.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, haberleri kaçırmayın. 🙂

Bir önceki makalemiz olan Minecraft 1.17 özellikleri ile oyuna neler eklenecek? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap