Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu ne olacak?

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu

Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu ne olarak karşımıza çıkacak? Henüz bu konuda bir bilgi yer almasa da şimdiden tahminler yapılıyor.

Epic Games Store, 2018 yılında kurulan bir firma olsa da, arkasında büyük bir şirket yer alsa da henüz Steam’ı tam olarak geçebilmiş değil. Kurulduğu dönemden bu yana her hafta ücretsiz oyun dağıtan Epic Games Store, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında kaliteli ve popüler oyunları ard arda ücretsiz olarak dağıtmıştı. Oyuncular şimdi bir yenisini daha bekliyor.

NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti duyurulmuş olabilir

Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu henüz belli olmadı

Epic Games son zamanlarda oyuncuların ilgisini çeken büyük oyunları ücretsiz olarak paylaşıyor. Bunlardan birisi NBA 2K21 olarak açıklanmıştı. 419 TL değerindeki oyunun ücretsiz olması oyuncuları çok sevindirmişti. NBA 2K21 sonrasında Among Us çok fazla tutmasa da bazı oyuncuları mutlu etmişti. Bu aralar gizemli oyun başlığı altında sonraki paylaşılacak oyunu açıklamayan Epic Games firmasının çok büyük bir oyunu daha ücretsiz yapması bekleniyor.

Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu

Şimdiden oyuncuların aklında bazı düşünceler yer alıyor. Bunlardan birisi Fall Guys: Ultimate Knockout olarak ön plana çıkıyor. Fall Guys: Ultimate Knockout, çevrimiçi parkur oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların yoğun bir beklenti içerisine girdiği bu oyun eğer ücretsiz olarak sunulursa oyunun büyük bir kitleye ulaşacağı düşünülüyor.

Fall Guys: Ultimate Knockout oyunu daha yüksek bir beklentiye sahip olsa da bunun yanı sıra oyuncular FIFA 21, PES 2021, Satisfactory, Cyberpunk 2077, Factorio, Red Dead Redemption 2 ve Astroneer oyuncuların çok beklediği diğer oyunlar arasında yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.