1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Exxen reklamlı olarak izlenebilecek

Exxen reklamlı olarak izlenebilecek

Exxen reklamlı
26

Acun Ilıcalı, yeni geliştirdiği Exxen platformunun reklamlı olarak izlenebileceğinden bahsetti. Bunun yanı sıra platform ile ilgili bazı bilgiler paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda Exxen platformunu duyuran Acun Ilıcalı, platformun yeni ve farklı içeriklere sahip olacağını belirtmişti. Birbirinden güzel içerikler ile platformu etkin kılacağını açıklayan Ilıcalı, Exxen’in 1 Ocak’ta hizmete gireceğini bildirmişti. Platform hakkında yeni bilgiler geldi.

AMD Radeon RX 6900 XT performans testi

Exxen reklamlı izleme seçeneğine sahip

Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen platformu 1 Ocak 2021 tarihinde hizmete giriyor. Çıktığı bir programda açıklamalar yapan Ilıcalı, yeni platformda 2 abonelik sisteminin olacağını duyurdu. Bu abonelik sistemlerinden birisinin reklamlı birisinin reklamsız izleme seçeneği olduğunu belirten Ilıcalı, reklamlı olanın indirimli fiyattan satılacağı, reklamsız olanın ise uygun bir fiyata sahip olacağını söyledi.

Exxen reklamlı

Platformdaki içeriklerin yıllık 900 milyon TL maliyete sahip olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, bu içeriklerin müşterilerin bütçesine uygun bir şekilde fiyatlandırması olacağını açıkladı. Bunun yanı sıra Sihirli Annem dizisi hakkında da bir açıklama yapan Ilıcalı, kızı Melisa’nın Sihirli Annem’i severek izlediğini görünce Sihirli Annem dizisini tekrar çekmeye karar verdiğini belirtiyor.

Geçtiğimiz aylarda Süreç Film tarafından yeni kadro ile hazırlıklarına başlanan dizinin 2 sezon halinde 10’ar bölüm olarak yayınlanması planlanıyor. Bu ay çekimlerine başlanan dizinin hazırlıkları sürüyor. 1 Ocak’ta Exxen’de yayınlanacak olan dizi, Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalardan sonra Twitter’da gündeme oturmuştu.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan Google 2020 yılında en çok aranan terimleri açıkladı başlıklı makalemizde 2020, Arama ve google hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap