1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Far Cry 6 çıkış tarihi yayınlandı!

Far Cry 6 çıkış tarihi yayınlandı!

https://www.teknoloskop.net/far-cry-6-cikis-tarihi-yayinlandi/
27

Far Cry 6 çıkış tarihi resmî olarak duyuruldu. Ubisoft Forward’ın bir parçası olan Far Cry 6 popüler Far Cry serisinin 6. sürümüdür. Bu sürüm diğer Far Cry serilerine çok daha uzun sürecek ve bizi kurgusal yani gerçek olmayan bir ülkeye, Yara adasına götürecek. Bu kurgusal Yara Adası, Güney Amerika bölgesinde yer alacak.

Başkan Anton Castillo bu adanın yönetiminden sorumlu olacaktır. Oyunun ilk fragmanını izleyerek oğlu Diego’ya nasıl sert dersler verdiğini görebilirsiniz.

Flight Simulator 2020 çıkış tarihi yayınlandı!

Far Cry 6 çıkış tarihi kesin olarak açıklandı


Başkan Anton Castillo, cenneti yeniden inşa etme fikrinden dolayı başkan olarak seçildi. Ama işler hiç de planlandığı gibi gitmiyor. Yara ülkesi onlarca yıllık ekonomi yaptırımlardan sonra harap olmuş durumda. Bütün vatandaşlar bölünmüş ve öfkeliler. Başkan olarak Castillo, köle devleti yaratmak anlamına gelen ülkeyi yeniden inşa edeceğine dair tekrardan bir söz verdi.

Bu süreç boyunca gerilla devrimi Cumhurbaşkanına karşı savaşmaya başladı. Oyuncu, Danny Rojas adında bir karakteri canlandıracak ve gerilla savaşçılarından birini oynayacak. Dilerseniz erkek dilerseniz kadın karakteri seçmenize olanak sağlanılacak. Oyunun çıkış tarihi 18 Şubat 2021 olarak belirlendi.

https://www.teknoloskop.net/far-cry-6-cikis-tarihi-yayinlandi/

Bir başka ilginç özellik ise bu sürümde Fangs for Hore “Hayvan Arkadaş” geri döndü. Ubisoft Toronto’da Far Cry 6 oyununun bugüne kadar olan tüm Far Cry oyunlarından daha geniş bir açık dünyaya sahip olduğunu belirtti. Oyun yoğun ormanlar, plajlar, kırsal yerliler ve kentsel alanlar dahil olmak üzere tüm ülkede gerçekleşiyor.

Bizi Google News üzerinden takip edin, haberleri kaçırmayın.

Bir önceki makalemiz olan Super Mario Bros rekor fiyat ile satıldı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap