FarmVille 3 çıkış tarihi duyuruldu, işte yenilikler

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

FarmVille 3 çıkış tarihi

FarmVille 3 çıkış tarihi resmî olarak duyuruldu. Bunun için bir fragman yayınlayan Zynga, yeni oyun hakkında bazı özellikleri gösterdi.

Bir zamanlar Facebook’un meşhur oyunlarından birisi olan Zynga tarafından geliştirilmiş FarmVille oyunu, 2010’lu yıllarda bazı Facebook kullanıcıları tarafından oynanıyordu. Oyunun amacı çiftlik kurup işletmek ve daha büyük bir işletme haline gelmek olarak yer alıyordu. O zamanlar FarmVille oyun istekleriyle de karşılaşmak mümkündü. Günümüzde bu durum ciddi oranda azalış gösterse de o zamanlar Facebook oyunları oldukça popülerdi. Bazı insanlar oyun isteklerinden bıktığı için bu istekleri almak dahi istemiyordu. Şimdi FarmVille için yeni bir oyun geliştiriliyor.

DLSS desteği yeni güncellemeyle birçok oyuna geldi

FarmVille 3 çıkış tarihi ve bazı yenilikler

FarmVille, 2009 yılında piyasaya sürülen ve ardından FarmVille 2’nin de ortaya çıktığı bir oyun serisi olmakta. Şimdi oyuncular FarmVille 3 oyununu bekliyor. Mobil platform için geliştirilen yeni oyun, daha gelişmiş grafik kalitesi ve daha iyi özellikler ile ön plana çıkıyor. Oyun hakkında çok detaylı bilgi yer almasa da fragmanda inek, tavuk, koyun, kuzu, tilki, at, domuz ve lama gibi hayvanlar dikkat çekiyor.

FarmVille 3 çıkış tarihi

Yapılan açıklamaya göre oyun içerisinde 150’den fazla hayvan bulunacak. Zynga tarafından oyunun çıkış tarihi hakkında kesin bir açıklama yapılmıyor olsa da serinin yeni oyununun 3. çeyrekten 4. çeyreğe ertelendiği söyleniyor. Bu bağlamda oyunun 2021 yılının sonuna doğru çıkmasının muhtemel olduğu görülüyor. Beklentiler herhangi bir erteleme olmazsa oyunun 31 Ekim’e kadar yayınlanması yönünde. 2009 yılında Facebook’ta çığır açan bu oyun, yeni sürümüyle şimdi mobil dünyasını tekrardan etkilemeye geliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.