Forum Teknoloskop Sitesi Açıldı!

Faris Kaya tarafından tarihinde yayınlandı

Teknoloskop.net olarak yayın hayatımıza başlayalı neredeyse üç yıl oldu. Üç yıllık bu sürede sizlere doğru bilgi ve haberleri elimizden geldiğince sunmaya çalıştık.

Sunduğumuz bilgilendirici içeriklerde, sizlerden gelen yorum ve geri bildirimlerde bir çok soru ile karşılaştık. Bu soruların tümünü cevaplamaya çalıştık. Fakat bir süre sonra gelen soruların yoğunluğu ile beraber anladık ki; bir haber platformu bu tür bir yardımlaşma için uygun değil.

Teknoloskop olarak biz de bir karar alarak ziyaretçilerimizin ve diğer herkesin rahatlıkla bilgi alışverişi yapabilecekleri, sorunlarını çözebilecekleri, tavsiye ve öneriler alabilecekleri bir platform kurmaya karar verdik. Bu platform ise forum.teknoloskop.net

Kurduğumuz bu platform bir forum sitesi temeline dayanmakta. Fakat bu platform herhangi bir kar amacı gütmeden sadece kullanıcıların yararına kurulan bir form sitesi olacak. Bu sebeple Forum Teknoloskop sitesi içerisinde hiçbir reklamla karşılaşmayacaksınız.

Forum Teknoloskop’ta ayrıcı Teknoloskop.net editörleri olarak bizler de yer alacak ve sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Hiçbir kar amacı gütmediğimiz Forum Teknoloskop’ta sizler de yer alabilir bizlerden ve diğer kullanıcılardan destek veya tavsiyeler isteyebilirsiniz. Yada sizler de başkalarına yardımcı olabilirsiniz.

Yeni açılan yardımlaşma platformumuzda sizleri görmek bizleri mutlu edecektir.

Kategoriler: İnternet

Faris Kaya

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen, video oyunlarını ve Tuğba'yı seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 27 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümü mezunu.

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.